Vip Malatyalılar Turizm Online Otobüs Bileti

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında

Vip Malatyalılar Turizm

1999 yılında kurulmuş olan Vip Malatyalılar, otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi için satın alınan otobüsler ile hizmet veriyor. Seyahat etmeniz için Malatya merkezli olarak hizmet veren firmanın kurucusu Bülent Ilık. Vip Malatyalılar olarak daha geniş lokasyonda hizmet verilmesi adına mümkün olduğunca farklı şubelerin açılmasına dikkat ediliyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs firmasının sunmuş olduğu hizmet ile bir yerden bir yere gitmek sizin için son derece konforlu olacak. Sunulan hizmette gerek yolculuk sırasında gerekse öncesinde iyi hizmet alacaksınız. Biletinizi online olarak ya da bilet satış noktalarından alabilirsiniz. Sonrasında yolculuk için otogara geleceksiniz. Bu aşama için size servis eşlik edebilir. Taleplerinizi sunarak, yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Malatyalılar Turizm İkramları;

Yol boyunca sizin için sunulan ikramları değerlendirin. İkramlar tatlı – tuzlu yiyecekler, sıcak – soğuk içecekler olarak size verilecektir. Muavin tarafından yapılacak olan ikramlar, düzenli bir şekilde gerçekleşiyor. İhtiyaç olması durumunda talebinizi sunabilirsiniz. Kısa süre içinde dağıtılacak olan ikramlar, yolculuğunuzun keyifli geçmesini de sağlayacak. Muavin ile iletişime geçerek, varsa sorunların çözümünü de talep etmeniz mümkün.

Malatyalılar Turizm Araç Özellikleri;

Araç özellikleri yolculuğun yapılmasında aslında canınızın sıkılmaması açısından son derece önemli. Bunun için araçta TV özelliğinin olması şart. Bunun bilincinde olan firma Vip Malatyalılar hizmeti kapsamında, her yolcu için TV hizmetinin verilmesini sağlıyor. Her koltuğun arkasında yer alan TV ekranları ile bir şeyler izlemek, müzik dinlemek gibi avantajlarınız olacak. Bunları değerlendirerek, direkt olarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. USB özelliğinin olduğu koltuklarda telefonunuzu şarj etme problemi de yaşamayacaksınız. Ayrıca priz de olacak. Yolcuğunuzda herhangi bir sorun yaşanmayacak.

Seferleri

Yapılan şehirlerarası seferler için online olarak bilgi veriliyor. Sizin için sunulan hizmetin niteliğinden ödün verilmemesi adına, direkt olarak seferleri kontrol etme şansınız var. Vip Malatyalılar seferleri araması yaparak, gün içinde yapılan seferlerin ne olduğuna ulaşabilirsiniz. Aynı gün yapılan çok sayıda sefer ile yolcuların kaliteli bir şekilde yolculuk etmesi sağlanmaktadır.

Otobüs Seferleri;

İstanbul – Malatya – Ankara  gibi büyükşehirler için hizmet veriliyor. Bunun yanında otobüs seferlerinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi açısından farklı il ve ilçeler üzerinden de kalkışlar yapılıyor. Bunları değerlendirerek Vip Malatyalılar otobüs seferleri kapsamında dilediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.

Servis;

Yapacağınız yolculukların konforlu şekilde başlaması, otobüs için servis hizmetinin verilmesi ile de olacak. Servis ile otogara gelmeniz sağlanacak olduğundan, sorun yaşamadan erişim sağlayacaksınız. Ayrıca dilerseniz direkt olarak otobüsten indikten sonra da merkeze gelişinizin kolay şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri olarak hizmet verilmediğinden, otobüs şirketlerinin özel dinlenme tesisleri tercih ediliyor. Vip Malatyalılar şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında hizmet verilmiyor. Özel tesisler arasından seçim yapılarak direkt olarak tesislerde mola veriliyor. Mola verilen alanlarda dikkat edilen hem tüm ihtiyaçların karşılanabilir olması hem de temiz olması. Bunları sağlayan dinlenme tesislerinde durularak, direkt olarak konaklamanın gerçekleşmesi sağlanıyor.
  • Wc-Lavabo: Mola yapılacak olan yerlerde tuvalet ve lavabo mutlaka oluyor. Verilen molalarda ihtiyacı olan kişiler için zaman da yeterli olacaktır.
  • Mescit: Dilerseniz mescit kullanabileceksiniz. Mutlaka mola verilen tesislerde olmasına dikkat edildiğinden, sorun yaşamayacaksınız.
  • Market: Alışveriş yapmak isteyen kişiler için marketten alım yapılıyor. Marketten dilediğiniz her şeyi alabileceksiniz.
  • Restoran: Yemek yemek isteyen kişiler için direkt olarak restorandan yiyecek içecek alma hizmetinin veriliyor olmasına da bakılıyor. Bu şekilde özelliğe sahip olan dinlenme tesislerinde durulmasına özen gösteriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda kaç tane araç bulunuyor? Araç özellikleri neler? Vip Malatyalılar otobüs filosu toplamda 5 araç ile hizmet veriyor. Belirlenmiş olan saatlerde, belirlenmiş olan konumlardan çıkış yapılıyor. Çıkışın ardından belirlenmiş olan noktalara güvenli ve hızlı ulaşım sağlanıyor. Sizin için sunulan bu hizmette güvenlik son derece önemli. Güvenlikten ödün vermeyecek şekilde sunulan hizmet belgeli bir şekilde devam ediyor. Otobüste yer alan özelliklerin tamamının her otobüste olmasına dikkat edilerek, rahat koltuklar – geniş bagaj gibi niteliklerine olmasına dikkat edilir. Bu şekilde rahat ve konforlu şekilde yolculuk etmeniz sağlanıyor. Sizin için uygun olan otobüs biletini temin ederek yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Vip Malatyalılar otobüs bileti alarak, yolculuk yapmanız mümkün.
 

Vip Malatyalılar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (9)
Ortalama Puan

1.83

12 Değerlendirme

S****

****

09-09-2022

Asla memnun kalmadım otobus eski servis hiç yok müşteriye kaba davraniliyor. Bozulacak gibi yolda yalpaliyordu uğultu vardı hiç gitmeyen otobüsün her yerinden ses geliyordu şoför çok kötü kullanıyordu ikinci şoför iyi kullandı bu kadar


K****

****

04-08-2022

Otobüsümüz bir saat geç geldi ve yolcularla ilgili alakaları pek yoktu


e****

****

27-07-2022

Şöförler ve mavin çok iyidi ama otobüs çok kötü eskiydi koltuklar çalışmıyordu ikram çok zayıftı 2-3 saat geç geldik malatyaya


H****

****

20-06-2022

23.00 da gelmesi gerekirken 23.45 de geldi aşırı rahatsız edici bir aracti


N****

M****

06-06-2022

hayatta bıdaha bınmem


M****

A****

23-05-2022

Berbat bir yolculuk tu. Otobüs konforsuz de ve sürekli arıza yaptı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum


O****

B****

18-11-2021

Hayırlı firmanın arabası çok kötüydü arızalandı 2 saat geciktik. Ama şöför çok iyiydi becerikli hamarat iş bitiriciydi..


S****

****

16-07-2021

Boyle firmalarin biletini sattirmayin burda 18 saattir yoldayim hala varamadim 15 saatlik yolu surekli yolcu alip durakladilar baska sehirlerde ekstra vip malatyalilar yuzunden bilet.com gozumden dustu boyle firmalarla calismamalisiniz berbat bi firma.


A****

A****

25-05-2021

Otobüs şoförü ve mavin çok iyi Allah işinizi rastgetirsin


A****

***

16-05-2021

Hayatımda yaptığım en kötü yolculuktu . Hizmet yoktu su bile istenmiyordu . Terminale girmeme problemi var hep benzin istasyonundan inip bindik