Vip Malatyalılar Turizm Otobüs Bileti Al

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında

Vip Malatyalılar Turizm

1999 yılında kurulmuş olan Vip Malatyalılar, otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi için satın alınan otobüsler ile hizmet veriyor. Seyahat etmeniz için Malatya merkezli olarak hizmet veren firmanın kurucusu Bülent Ilık. Vip Malatyalılar olarak daha geniş lokasyonda hizmet verilmesi adına mümkün olduğunca farklı şubelerin açılmasına dikkat ediliyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs firmasının sunmuş olduğu hizmet ile bir yerden bir yere gitmek sizin için son derece konforlu olacak. Sunulan hizmette gerek yolculuk sırasında gerekse öncesinde iyi hizmet alacaksınız. Biletinizi online olarak ya da bilet satış noktalarından alabilirsiniz. Sonrasında yolculuk için otogara geleceksiniz. Bu aşama için size servis eşlik edebilir. Taleplerinizi sunarak, yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Malatyalılar Turizm İkramları;

Yol boyunca sizin için sunulan ikramları değerlendirin. İkramlar tatlı – tuzlu yiyecekler, sıcak – soğuk içecekler olarak size verilecektir. Muavin tarafından yapılacak olan ikramlar, düzenli bir şekilde gerçekleşiyor. İhtiyaç olması durumunda talebinizi sunabilirsiniz. Kısa süre içinde dağıtılacak olan ikramlar, yolculuğunuzun keyifli geçmesini de sağlayacak. Muavin ile iletişime geçerek, varsa sorunların çözümünü de talep etmeniz mümkün.

Malatyalılar Turizm Araç Özellikleri;

Araç özellikleri yolculuğun yapılmasında aslında canınızın sıkılmaması açısından son derece önemli. Bunun için araçta TV özelliğinin olması şart. Bunun bilincinde olan firma Vip Malatyalılar hizmeti kapsamında, her yolcu için TV hizmetinin verilmesini sağlıyor. Her koltuğun arkasında yer alan TV ekranları ile bir şeyler izlemek, müzik dinlemek gibi avantajlarınız olacak. Bunları değerlendirerek, direkt olarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. USB özelliğinin olduğu koltuklarda telefonunuzu şarj etme problemi de yaşamayacaksınız. Ayrıca priz de olacak. Yolcuğunuzda herhangi bir sorun yaşanmayacak.

Seferleri

Yapılan şehirlerarası seferler için online olarak bilgi veriliyor. Sizin için sunulan hizmetin niteliğinden ödün verilmemesi adına, direkt olarak seferleri kontrol etme şansınız var. Vip Malatyalılar seferleri araması yaparak, gün içinde yapılan seferlerin ne olduğuna ulaşabilirsiniz. Aynı gün yapılan çok sayıda sefer ile yolcuların kaliteli bir şekilde yolculuk etmesi sağlanmaktadır.

Otobüs Seferleri;

İstanbul – Malatya – Ankara  gibi büyükşehirler için hizmet veriliyor. Bunun yanında otobüs seferlerinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi açısından farklı il ve ilçeler üzerinden de kalkışlar yapılıyor. Bunları değerlendirerek Vip Malatyalılar otobüs seferleri kapsamında dilediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.

Servis;

Yapacağınız yolculukların konforlu şekilde başlaması, otobüs için servis hizmetinin verilmesi ile de olacak. Servis ile otogara gelmeniz sağlanacak olduğundan, sorun yaşamadan erişim sağlayacaksınız. Ayrıca dilerseniz direkt olarak otobüsten indikten sonra da merkeze gelişinizin kolay şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri olarak hizmet verilmediğinden, otobüs şirketlerinin özel dinlenme tesisleri tercih ediliyor. Vip Malatyalılar şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında hizmet verilmiyor. Özel tesisler arasından seçim yapılarak direkt olarak tesislerde mola veriliyor. Mola verilen alanlarda dikkat edilen hem tüm ihtiyaçların karşılanabilir olması hem de temiz olması. Bunları sağlayan dinlenme tesislerinde durularak, direkt olarak konaklamanın gerçekleşmesi sağlanıyor.
  • Wc-Lavabo: Mola yapılacak olan yerlerde tuvalet ve lavabo mutlaka oluyor. Verilen molalarda ihtiyacı olan kişiler için zaman da yeterli olacaktır.
  • Mescit: Dilerseniz mescit kullanabileceksiniz. Mutlaka mola verilen tesislerde olmasına dikkat edildiğinden, sorun yaşamayacaksınız.
  • Market: Alışveriş yapmak isteyen kişiler için marketten alım yapılıyor. Marketten dilediğiniz her şeyi alabileceksiniz.
  • Restoran: Yemek yemek isteyen kişiler için direkt olarak restorandan yiyecek içecek alma hizmetinin veriliyor olmasına da bakılıyor. Bu şekilde özelliğe sahip olan dinlenme tesislerinde durulmasına özen gösteriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda kaç tane araç bulunuyor? Araç özellikleri neler? Vip Malatyalılar otobüs filosu toplamda 5 araç ile hizmet veriyor. Belirlenmiş olan saatlerde, belirlenmiş olan konumlardan çıkış yapılıyor. Çıkışın ardından belirlenmiş olan noktalara güvenli ve hızlı ulaşım sağlanıyor. Sizin için sunulan bu hizmette güvenlik son derece önemli. Güvenlikten ödün vermeyecek şekilde sunulan hizmet belgeli bir şekilde devam ediyor. Otobüste yer alan özelliklerin tamamının her otobüste olmasına dikkat edilerek, rahat koltuklar – geniş bagaj gibi niteliklerine olmasına dikkat edilir. Bu şekilde rahat ve konforlu şekilde yolculuk etmeniz sağlanıyor. Sizin için uygun olan otobüs biletini temin ederek yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Vip Malatyalılar otobüs bileti alarak, yolculuk yapmanız mümkün.
 

Vip Malatyalılar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vip Malatyalılar Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vip Malatyalılar Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vip Malatyalılar Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vip Malatyalılar Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vip Malatyalılar Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Vip Malatyalılar Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vip Malatyalılar Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vip Malatyalılar Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Vip Malatyalılar Turizm otobüs firması başlıca Ankara, Elazığ, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 12 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vip Malatyalılar Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.33

3 Değerlendirme

O****

B****

18-11-2021

Hayırlı firmanın arabası çok kötüydü arızalandı 2 saat geciktik. Ama şöför çok iyiydi becerikli hamarat iş bitiriciydi..


A****

A****

25-05-2021

Otobüs şoförü ve mavin çok iyi Allah işinizi rastgetirsin


C****

K****

27-07-2020

Firmanızın otobüs personelinden Allah razı olsun. Ancak Gebze yazıhaneki yaşlı olan görevli İnternetten bileti aldığım için bizden pek memnun kalmadı... Teşekkürler Malatyalılar...