Kayseri - Bolu Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Kayseri - Bolu Otobüs Seferleri

 • Öz Erciş Seyahat
  KAYSERI
  00:30
  BOLU
  08:20
  93 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  01:00
  BOLU
  08:50
  100 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAYSERI
  02:00
  BOLU
  09:20
  80 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  18:00
  BOLU
  02:50
  100 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  KAYSERI
  18:58
  BOLU
  02:48
  70 TL
 • **Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  19:00
  BOLU
  03:20
  80 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  19:30
  BOLU
  02:50
  90 TL
 • Tuncelililer
  KAYSERI
  20:31
  BOLU
  03:51
  90 TL
 • Has Bingöl
  KAYSERI
  21:00
  BOLU
  04:50
  100 TL
 • Star Diyarbakır
  KAYSERI
  23:30
  BOLU
  07:20
  100 TL

Kayseri - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lüks Kahramanmaraş Turizm
İnci Turizm
Kent Turizm
Öz Sivas Seyahat
Vanyolu Seyahat
Has Bingöl

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  -7°C
 • açık
  Sal
  açık
  -7°C
 • açık
  Çar
  açık
  -5°C
 • açık
  Per
  açık
  -4°C
 • açık
  Cum
  açık
  -3°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
0
Plaka
14
Telefon Kodu
374