Kayseri - Bolu Otobüs Bileti

Kayseri - Bolu Otobüs Seferleri

 • Vanyolu Seyahat
  KAYSERI
  00:30
  BOLU
  90 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  00:30
  BOLU
  08:50
  80 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  KAYSERI
  00:30
  BOLU
  08:20
  90 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAYSERI
  01:58
  BOLU
  09:18
  85 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  02:00
  BOLU
  08:20
  80 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  02:00
  BOLU
  08:50
  80 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  KAYSERI
  18:58
  BOLU
  02:48
  75 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  19:00
  BOLU
  03:20
  80 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  KAYSERI
  21:00
  BOLU
  04:50
  90 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAYSERI
  21:30
  BOLU
  04:50
  100 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  22:00
  BOLU
  05:35
  110 TL
 • Star Diyarbakır
  KAYSERI
  23:30
  BOLU
  90 TL
Tümünü Göster

Kayseri - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Elazığ Hazar Turizm
Has Bingöl
İnci Turizm
Kent Turizm
Lider Muş Turizm
Lüks Afşınlılar Seyahat
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  19°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  17°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  15°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C
 • açık
  Paz
  açık
  18°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374