Malatya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Malatya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Malatya Kayısıkent Turizm
  MALATYA
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:50
  185 TL
 • Metro Turizm
  MALATYA
  15:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:20
  185 TL
 • Beydağı Turizm
  MALATYA
  15:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:20
  185 TL
 • Beydağı Turizm
  MALATYA OTOGARI
  15:30
  ADAPAZARI OTOGARI
  05:30
  185 TL
 • Malatya Medine Turizm
  MALATYA OTOGARI
  16:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  06:00
  185 TL
 • Kiğı Karakoçan
  MALATYA OTOGARI
  16:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  04:00
  180 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  MALATYA
  16:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:50
  185 TL
 • Öz Has Bingöl
  MALATYA OTOGARI
  16:30
  SAKARYA OTOGARI
  04:30
  185 TL
 • Tuncelililer
  MALATYA
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:20
  185 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  MALATYA
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:20
  160 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  MALATYA
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  185 TL
 • Öz Has Bingöl
  MALATYA OTOGARI
  16:45
  SAKARYA OTOGARI
  04:14
  185 TL
Tümünü Göster

Malatya - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Cesur Bingöl
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Malatya Kayısıkent Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Malatya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları