Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Bileti Al

Şanal Kırşehir Seyahat Hakkında

Şanal Kırşehir Seyahat

1901 Yılında doğan Kırşehir’in Mucur ilçesinde doğan Ömer Şanal için hayat ilkokuldan sonra başlamış. Askere gidene kadar zor günler yaşamış.

Askere gitme çağına kadar kardeşleriyle nakliyecilik işi yapan Şanal askerden sonra da işine devam etmiştir. 1968 yılında üretilen 0302 model otobüslerle yoluna devam etmiştir. Şirketin yönetim kurulu başkanı olarak devam etmiştir.

Şu an 3. kuşak tarafından yönetilen firma halen başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Hizmet ve Programlar

Şanal Kırşehir Turizm acentesinin kendine özel uygulaması vardır. Hem android ile hem de ios ile uyumlu olan bu programda daha rahat şekilde bilet işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yolcum nerede sayfası ile yolculuk yapılan otobüsün konumunu görebilirsiniz.

Ayrıca otobüslerde bol köpüklü kahve ikramı da yapılmaktadır. Otobüste bulunan Wifi sayesinde internete bağlanıp dilediğiniz şekilde gezinebilirsiniz. Lig tv ayrıcalığı ile maçları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Her koltukta bulunan televizyondan istediğiniz kanalı izleyerek yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca size verilen kulaklık ile her tarza uygun müziklerden dinleyebilirsiniz. Namaz vakitlerinde durup ibadetlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Otobüslerde bulunan tuvaletler sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Son model olan otobüslerde toz ve parçacıkları temizleyen, soluduğunuz havayı temizleyen klima teknolojisi vardır. Geniş aralıklı ergonomik koltuklar sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz
 

Seferleri

Kırşehir Şanal Turizm’in ana hareket merkezi Kırşehir olup, İç Anadolu ve Marmara bölgelerine seferler düzenlemektedir. İç Anadolu’da Ankara ve Kayseri’ye günlük, Kırıkkale ve Kırşehir’e günde 2 kez seferler düzenlenmektedir. Marmara’da Sakarya ve İstanbul’a günlük seferler düzenlenir.
 

Otobüs Filosu

Kırşehir Şanal Turizm’in Temsa Daimond, Cıtylıner, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD, Setra S416 HDH, Fortuna Mega Man modellerinde olmak üzere toplam 42 adet otobüsü vardır.

Şanal Kırşehir Seyahat İletişim

Telefon: 0386 252 65 10
Telefon: 0386 212 80 40
Fax 0386 213 57 08
E-Posta: bilgi@sanalkirsehir.com

Adres:
Yenice Mah. Alay Bey Sok. Şanal Ekmek Fabrikası Mucur/Kırşehir/TÜRKİYE

Şanal Kırşehir Seyahat Seferleri

Şanal Kırşehir Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şanal Kırşehir Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Şanal Kırşehir Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Şanal Kırşehir Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Şanal Kırşehir Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Şanal Kırşehir Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Şanal Kırşehir Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Şanal Kırşehir Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Şanal Kırşehir Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Şanal Kırşehir Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Şanal Kırşehir Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Şanal Kırşehir Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.6

5 Değerlendirme

E****

***

21-01-2023

Yolculuğumuz dan memnun kaldık teşekkürler iyi c


Z****

****

13-01-2023

Teşekkür ediyorum


A****

J****

06-11-2022

Maalesef Ötobüs hariç


S****

****

07-12-2021

başarılı


F****

E****

14-11-2021

Uzun bir aradan sonra yaptığım otobüs yolculuğu keyifli ve güzeldi firmanıza teşekkür ediyorum