Gaziantep Muğla Otobüs Bileti

Gaziantep - Muğla Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  GAZIANTEP
  17:00
  MUĞLA
  09:30
  560,00 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  18:00
  MARMARIS
  14:15
  600,00 TL
 • Star Batman
  GAZIANTEP
  17:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  11:30
  580,00 TL
 • Seç Turizm
  GAZIANTEP
  19:15
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  14:00
  600,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  GAZIANTEP
  16:30
  FETHIYE
  09:15
  500,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  GAZIANTEP
  18:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  12:55
  580,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  GAZIANTEP
  21:30
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  18:00
  580,00 TL
 • Mardin Seyahat
  GAZIANTEP
  16:30
  MARMARIS
  10:15
  600,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  18:00
  MUĞLA
  10:30
  560,00 TL
 • Ben Turizm
  GAZIANTEP
  18:45
  MUĞLA
  12:45
  580,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Gaziantep - Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ben Turizm
Lüks Batman
Seç Turizm

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogar şehir merkezine çok yakındır ve ilçelere sık sık otobüsler kalkmaktadır. Muğla ilçelerine ulaşım için halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler çok fazla tercih edilmektedir.

Her yarım saatte bir düzenlenen seferler, Pazar günleri saat başı olarak kalkış yapmaktadır. Muğla merkezde ulaşım ücretleri ekonomiktir ve tatil beldelerinden daha indirimli seyahat etmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından taksi çağırmak için (0252) 212 51 52 numarasından hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri, Bodrum, Fethiye ilçelerine nazaran daha ekonomiktir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerle şehir merkezine ulaşım için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz Muğla Belediyesinin internet sitesinden tüm ilçelerdeki otobüs sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

Birçok kentte olduğu gibi Muğla’da da belediye otobüslerinde Kent Kart geçerlidir. Kent kartlar sayesinde ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır ve bittikçe yükleme otomatlarından yükleme gerçekleşmektedir. En uygun otobüs bileti için yararlanabileceğiniz kent kartları büfeler ve otobüs kalkış noktalarından temin edebilirsiniz.

Otobüslerle, Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Milas, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum ve havalimanı ilçelerine ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım için yararlanabileceğiniz ücretsiz servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs bileti firmalarından sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yoldan her 10 dakikada bir geçen minibüslerle merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs seferlerinin saatleri yaz ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında minibüsler daha fazla aralıklarla seferler düzenlemektedir.

En Popüler Gaziantep - Muğla Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep - Muğla Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gaziantep Muğla arası genellikle 16 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Gaziantep Muğla arasında sefer yapan otobüs firmaları Ben Turizm, Lüks Batman, Seç Turizm firmalarıdır.
Gaziantep Muğla otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 560 TL kadardır.
En ucuz Gaziantep Muğla otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Muğla Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • açık
  Pzt
  açık
  8°C

Haritada Muğla

Muğla Hakkında

Nüfus
908.877
Plaka
48
Telefon Kodu
252