Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Diyarbakır - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Lüks Batman Seyahat
  DIYARBAKIR
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:30
  630,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  13:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  06:55
  650,00 TL
 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  15:35
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:35
  630,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  12:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  06:00
  650,00 TL
 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  10:25
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:55
  500,00 TL
 • Star Batman
  DIYARBAKIR
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:00
  650,00 TL
 • Metro Turizm
  DIYARBAKIR
  15:45
  ADAPAZARI
  08:00
  450,00 TL
 • Venn Seyahat
  DIYARBAKIR
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:30
  650,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  DIYARBAKIR
  10:25
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:40
  500,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  DIYARBAKIR
  14:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  08:14
  450,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  14:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:20
  500,00 TL
 • Siirt Has
  DIYARBAKIR
  15:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:30
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Lüks Batman
Metro Turizm
Öz Diyarbakır
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Özlem Diyarbakır
Siirt Baykan Jet Turizm
Siirt Has

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Diyarbakır - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 18 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Lüks Batman, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Siirt Baykan Jet Turizm, Siirt Has firmalarıdır.
Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 630 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.