Ankara Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Ankara - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Öz Gülaras Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:35
  200,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  00:45
  ADAPAZARI
  04:30
  200,00 TL
 • Öncü Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:00
  250,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ANKARA (AŞTI)
  02:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:00
  220,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  04:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:00
  200,00 TL
 • Siirt Petrol
  ANKARA (AŞTI)
  05:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  250,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  06:28
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:28
  200,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANKARA
  07:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:00
  200,00 TL
 • Şanal Kırşehir Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:00
  230,00 TL
 • Niğde İnan Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:30
  220,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ANKARA
  23:59
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:00
  180,00 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Adıyaman Anka
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ankara As Turizm
As Adana Seyahat
Can Diyarbakır Turizm
Çorum Kargı Turizm
CSR Seyahat
Devran
Divriği Nazar Turizm
Ede Turizm
Efe Tur

Ankara - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 4 saat 5 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Adıyaman Anka, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ankara As Turizm, As Adana Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Çorum Kargı Turizm, CSR Seyahat, Devran, Divriği Nazar Turizm, Ede Turizm, Efe Tur firmalarıdır.
Ankara Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Ankara Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Ankara - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları