Ankara - Giresun Otobüs Bileti

Ankara - Giresun Otobüs Seferleri

 • Kanberoğlu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  GIRESUN
  09:50
  120 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:59
  GIRESUN
  09:49
  150 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  GIRESUN
  10:20
  135 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  02:15
  GIRESUN
  12:05
  135 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  11:30
  GIRESUN
  20:10
  130 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  14:00
  GIRESUN
  23:49
  130 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  16:30
  GIRESUN
  02:05
  125 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  17:30
  GIRESUN
  03:20
  130 TL
 • Lüks Gümüşhane
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  GIRESUN
  03:50
  140 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  GIRESUN
  04:20
  120 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  19:30
  GIRESUN
  05:20
  130 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  ANKARA (AŞTI)
  20:00
  GIRESUN
  05:50
  120 TL
Tümünü Göster

Ankara - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Turizm
Rize Ses Seyahat
Sahil Seyahat

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Ankara - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  9°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  8°C
 • açık
  Per
  açık
  8°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  13°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454