Ankara Giresun Otobüs Bileti

Ankara - Giresun Otobüs Seferleri

 • Giresun Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  GIRESUN
  09:30
  300,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANKARA
  14:00
  GIRESUN
  23:59
  299,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  GIRESUN
  10:00
  350,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  01:00
  GIRESUN
  11:00
  300,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  GIRESUN
  04:00
  250,00 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  ANKARA (AŞTI)
  20:30
  GIRESUN
  06:00
  240,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  GIRESUN
  10:30
  330,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANKARA
  17:00
  GIRESUN
  02:30
  299,00 TL
 • Sahil Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  GIRESUN
  04:25
  320,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  22:00
  GIRESUN
  06:50
  300,00 TL
 • Rize Ses Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  17:30
  GIRESUN
  02:55
  410,00 TL
 • Yeni As Bayburt
  ANKARA (AŞTI)
  18:50
  ALUCRA
  05:20
  300,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Turizm
Rize Ses Seyahat
Sahil Seyahat

Ankara - Giresun Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Giresun arası genellikle 9 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Giresun arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Fındıkkale Turizm, Görele Seyahat, İstanbul Seyahat, Kanberoğlu, Lüks Karadeniz, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Öz Nuhoğlu Turizm, Rize Ses Seyahat, Sahil Seyahat firmalarıdır.
Ankara Giresun otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Ankara Giresun otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Ankara - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -7°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -8°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -9°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -11°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -12°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454