Rize Ses Seyahat Online Otobüs Bileti

Rize Ses Seyahat Hakkında

Rize Ses Seyahat

Sürekli seyahat gerçekleştiren kişilere güvenli hizmet sunan Rize Ses Turizm, kalite ve güven ile adını duyurmayı başarmaktadır. Gün içerisinde birçok ile sefer düzenleyen Rize Ses Turizm, hizmet noktası her gün daha da geliştirmektedir. Yolcularına 7/24 destek sağlayan Rize Ses Turizm, yolcular için her zaman teknoloji odaklı çözümler bulmaktadır. Yüksek kaliteyi ön plana çıkaran Rize Ses Turizm otobüs bileti keyifli bir yolculuk vaat etmektedir.
 
 Doğal ve tarihi yapısı ile dikkat çeken Rize'nin yerel firmalarından biri olan Rize Ses Turizm, hemen her noktaya sefer düzenlemektedir. Yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Rize Ses Turizm, online platform üzerinden internet bileti satışı yapmaktadır. Hiçbir zaman güvenden ve kaliteden taviz vermeyen Rize Ses Turizm, turistik bölgelere yolcu taşımaktadır.
 

 Rize Ses Turizm Seferler

 
 Ordu, Trabzon, Rize, İstanbul ve İnegöl'e seferler düzenleyen Rize Ses Turizm, hizmet kalitesini üst seviyede tutmaktadır. Gelişimci iş planı ile kaliteli hizmet tarzından vazgeçmeyen Rize Ses Turizm, Rize'ye yolcu edecek olanların ilk tercihi olmaktadır. Güler yüzü ilke edinmiş olan Rize Ses Turizm, modern ve konforlu bir seyahat imkanı tanımaktadır.
 
 Git gide müşteri hazinesini artıran Rize Ses Turizm, Karadeniz Bölgesi'nde en fazla tercih edilen firma olmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine yıllardır özen gösteren Rize Ses Turizm, teknolojik bir alt yapıya sahiptir. Olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirerek gelişme gösteren Rize Ses Turizm, sürekli değişen müşterilerin beklentisini karşılamaktadır.
 

 Rize Ses Turizm Filosu

 
 Müşteri güvenliğini misyon olarak belirlemiş olan Rize Ses Turizm, otobüs filosunu daha da geliştirmektedir. Güvenli ve kalitenin adresi olan Rize Ses Turizm ile güvenli şekilde seyahat etmek mümkündür. Kalkış noktasında tam saatinde hareket eden Rize Ses Turizm, tam zamanında varması gereken noktada olmaktadır.
 
 Otobüs yolculuğu için Rize Ses Turizm'i tercih edenler, asla pişmanlık yaşamamaktadır. Hem konforlu hem de güvenli olan Rize Ses Turizm, işinin ehli uzman personeller ile hizmet vermektedir. Geniş araç filosunda çalışmakta olan şoförler, kendilerini sürekli geliştirmekte ve gerekli eğitimleri eksiksiz olarak almaktadır.
 

 Rize Ses Turizm Sefer İkramı

 
 Başarılı yolculuklara imza atan Rize Ses Turizm, yolcuların sıkılmaması için ara ara ikramlarda bulunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü muavinler, sürekli yolcuların isteklerini kontrol etmektedir. Sınırsız ikramlardan faydalanan yolcular, istedikleri sıcak ve soğuk içecekleri alabilmektedir. Ulaşım sektöründe farkını ortaya koyan Rize Ses Turizm, otobüs içi sınırsız hizmet sunmaktadır.
 
 Birçok ile ve ilçeye sefer düzenleyen Rize Ses Turizm, yolcu yoğunluğuna göre sefer sayısını artırıp azaltmaktadır. Uzman ve deneyimli personel çalıştırmaya özen gösteren Rize Ses Turizm, yolculuğun güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Molalar için özel tesisleri tercih eden Rize Ses Turizm, sürekli havalandırma ile yolcuların rahatını düşünmektedir. Uzman personeller, yolculuğun daha keyifli bir şekilde geçmesi için çalışmaktadır.
 

Rize Ses Seyahat İletişim

Telefon: 0464 217 05 96
E-Posta: rizesesseyahat@gmail.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Cad,Belediye Gazinosu Alti, 146/A - RIZE MERKEZ

Rize Ses Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rize Ses Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

2.67

3 Değerlendirme

Y****

D****

12-09-2022

Gerçektenmükemmel


r****

y****

11-09-2022

Otobüs yolda sürekli arıza verdi TV çalışmıyordu ama muavin ilgiliydi içecek servisi güzeldi.


s****

***

01-05-2022

Ne wifi ne TV çalışıyor. Ot gibi yolculuk yaptık. 1 defa içecek gerisi yol boyunca su.