29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ankara - Ordu Otobüs Bileti

Ankara - Ordu Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:35
  ORDU
  08:50
  165 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  ORDU
  09:20
  165 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:30
  ORDU
  10:20
  175 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  ANKARA (AŞTI)
  23:55
  ORDU
  09:45
  150 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  23:59
  ORDU
  11:19
  160 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:30
  ORDU
  10:20
  175 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  06:00
  ORDU
  12:50
  165 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  11:30
  ORDU
  19:20
  165 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  22:00
  ORDU
  05:35
  200 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  22:15
  ORDU
  06:35
  165 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  22:59
  ORDU
  10:19
  160 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  23:00
  ORDU
  07:20
  165 TL
Tümünü Göster

Ankara - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Turizm
Rize Ses Seyahat
Sahil Seyahat

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Ankara - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  8°C
 • açık
  Cum
  açık
  12°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • açık
  Paz
  açık
  10°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452