Ankara Ordu Otobüs Bileti

Ankara - Ordu Otobüs Seferleri

 • Giresun Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  23:59
  ORDU
  08:45
  300,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANKARA
  14:00
  ORDU
  23:20
  299,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  ORDU
  09:45
  300,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANKARA
  17:00
  ORDU
  02:00
  299,00 TL
 • Sahil Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  ORDU
  03:40
  280,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  01:00
  ORDU
  10:00
  290,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  ORDU
  03:00
  240,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  ORDU
  09:00
  340,00 TL
 • Rize Ses Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  17:30
  FATSA
  01:40
  350,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  22:00
  AYBASTI
  06:00
  300,00 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  ANKARA (AŞTI)
  20:30
  ORDU
  04:30
  270,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Turizm
Rize Ses Seyahat
Sahil Seyahat

Ankara - Ordu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Ordu arası genellikle 8 saat 46 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Ordu arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Fındıkkale Turizm, Görele Seyahat, İstanbul Seyahat, Kanberoğlu, Lüks Karadeniz, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Öz Nuhoğlu Turizm, Rize Ses Seyahat, Sahil Seyahat firmalarıdır.
Ankara Ordu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Ankara Ordu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Ankara - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -9°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -8°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -8°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452