Öz Nuhoğlu Karadeniz Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
120
Genel Merkezi
İstanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1996
Firma Puanı
4.43 / 5

En Popüler Öz Nuhoğlu Karadeniz Otobüs Biletleri

oz-nuhoglu-turizm 04 Ekim 2023
Ankara Antalya 320 TL
07:30 15:30 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 04 Ekim 2023
Antalya Ordu 900 TL
12:00 05:00 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 30 Eylül 2023
Artvin Ankara 670 TL
17:15 06:15 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 05 Ekim 2023
Burdur Giresun 870 TL
13:30 04:30 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 05 Ekim 2023
Giresun Antalya 920 TL
22:45 15:15 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 01 Ekim 2023
Isparta Trabzon 890 TL
14:15 11:15 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 30 Eylül 2023
Ordu Antalya 950 TL
23:25 16:55 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 05 Ekim 2023
Rize Ankara 590 TL
19:10 08:40 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 30 Eylül 2023
Samsun Burdur 860 TL
01:00 07:30 Satın Al
oz-nuhoglu-turizm 30 Eylül 2023
Trabzon Antalya 950 TL
20:30 18:00 Satın Al

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında

Öz Nuhoğlu Karadeniz

Öz Nuhoğlu Karadeniz turizm acentesi, 1996 yılında beri şehirlerarası yolculukta hizmet veriyor. Firma merkezi İstanbul’dur ve farklı illerde de açılan şubeler ile en iyi şekilde otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi sağlanıyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasının kurucusu Mustafa Nuhoğlu’dur.

Hizmet ve Programları

Otobüs ile yolculuk yapacak olan kişiler, mümkün olduğunca otobüs yolculuğunun konforlu şekilde geçmesini isteyecek. Bunun için bakıldığında hizmet ve programlar kapsamında en iyi şekilde sunumlar yapılıyor. Yolculuğunuzun öncesinde alacağınız hizmet; direkt olarak dilerseniz biletinizin iptali ya da sefer değişikliği hakkının tanınması ile başlıyor. Yasal olarak herhangi bir engel olmaması durumunda direkt olarak bu haklarınızı talep edebilirsiniz. Sizin için anında bilgi verilecek, işleminizin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Yolculuk Sırasında Sunulan Hizmet;

Elbette yolculuk sırasında almak istediğiniz hizmet en üst seviyede olmalı. Uzun yolculuklarda canınızın sıkılmaması açısından araç özelliği, sunulan ikramlar ya da verilen molalar konusunda memnun kalmanıza özen gösteriliyor. Buna dikkat edilerek, direkt olarak yolculuk sırasında en iyi şekilde hizmet almanıza özen gösteriliyor.
  • İkramlar: Yolculuk sırasında muavin tarafından direkt olarak dağıtılacak olan ikramlar var. Yolculuğunuzun uzunluğuna göre birkaç sefer ikramın dağıtılması sağlanabilir. İçecek ve yiyecek servisinin güler yüzlü personel tarafından yapılması sağlanıyor. Herhangi bir durumda direkt olarak isteklerinizi talep edebilir, ikramlardan alabilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Olmasını istediğiniz tüm özelliklerin Öz Nuhoğlu Karadeniz hizmeti kapsamında size ulaştırılması önemli. Otobüste TV, internet, priz, USB olması gibi durumda herhangi bir şekilde canınız sıkılmadan yolculuk edeceksiniz. Ayrıca geniş koltuklar, tekli koltuklar gibi sistemler ile de konforun üst seviyeye çıkarılması sağlanıyor.

Seferleri

Otobüs seferlerinin nerelere yapıldığı önemli olduğundan, gerek online olarak gerekse direkt olarak bilet satış noktalarından seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs seferlerinin belirlenmiş olan kalkış noktalarından tam zamanında yapılması sağlanıyor. Herhangi bir şeklide gecikme olmadan, sizin de memnun kalacağınız bir zamanlama ile gideceğiniz yere ulaştırma söz konusu.
  • Şehirlerarası Seferler: Otobüs seferleri şehirlerarası yapılır. Çok sayıda büyük il ve ilçelerde varış noktası belirlenerek, yolcuların taşınması sağlanıyor. Popüler seferler arasında Ankara – Rize – Trabzon – Antalya – Trabzon – Isparta gibi iller gösteriliyor. Bu illerde dilediğiniz gibi yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Servis: Sunulan seçenekler arasında servis de olacak. Elbette servis seçeneğinin değerlendirilmesi ile çok daha rahat bir şekilde gidiş geliş yapılabilir. Otogardan ya da otogara yapılan seferler ile kısa süre içinde otobüse erişiminizi sağlayabilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs seferleri için bilgi almak adına acenteler ile iletişime geçebilirsiniz. Anında bilgi verilecektir ve direkt olarak hizmet almanız sağlanacaktır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesisleri ile yolculuklarda yolculuğun güvenli ve rahat olması sağlanıyor. Dinlenmeniz için durulan konaklama tesislerinin temiz olmasına özen gösteriliyor. Ayrıca yolcuların talepleri arasında olan tuvalet, yemek yemek, market gibi özelliklerin de tesiste bulunmasına özen gösteriliyor. Dilerseniz direkt olarak konaklama tesislerinde mola verildikten sonra zaman geçirebilirsiniz. Yemek yiyebilir, marketten alışveriş yapabilirsiniz. Öz Nuhoğlu Karadeniz şehirlerarası konaklama tesisleri ile dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz sağlanıyor. Verilen mola süresi içinde ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun toplamda 28 araçtan oluşturulduğu bildirilmiş. Bakıldığında otobüs filosunda yer alan araçların hepsinin aynı kalitede olduğu görülüyor. Bu da her yolculuğunuz için üst seviye bir hizmet alacağınızın en önemli kanıtı. Dilediğiniz şekilde hizmet alabilir, sunulan otobüs yolculuğu kapsamında taleplerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Otobüs özelliklerinin yanı sıra güvenliğin de kontrollü şekilde sağlanıyor olması, araçların belgeli bir şekilde hizmet veriyor olması önemli. Bunlar göz önünde bulundurularak, sorun yaşanmayacak şekilde otobüs ile şehirlerarası hizmet sunuluyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs filosu içinde yer alan 28 araç için hem konforlu hem de güvenli hizmet veriyor sonucunu çıkarabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile yolcuların taşınması sağlanacak, konforlu hizmet verilecek.
 

Öz Nuhoğlu Karadeniz İletişim

Telefon: (0850)-346-61-61
Fax (0212) 632 40 6
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Yalı Mah. Namık Kemal Cad. No:84 Yenikapı - FATİH,İSTANBUL/TÜRKİYE

Öz Nuhoğlu Karadeniz Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Öz Nuhoğlu Karadeniz SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs firmasında da geçerlidir.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Öz Nuhoğlu Karadeniz biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs biletini alabilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Giresun, Isparta şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 21 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.43

7 Değerlendirme

Ela

N****

25-09-2023

AC621 sarışın kadın muavini çok samimi ve sıcakkanlıydı yolcularla tek tek ilgilendi nuhoğlu karadenizi onun için tercih ediyoruz


Fadime

t****

25-09-2023

AC621 kadın muavini yia hanıma çok teşekkür ediyoruz nuhoğlu karadenizi tercih etme sebebimizdir kendisi


Gülhan

A****

09-01-2023

Beğendim


uğuray

***

13-09-2022

Personal iyi insanlar ama otobüs rahatsiz edici bir durumu yoktu. Tipik yurtdisi yolculugu idi.


ION

****

16-06-2022

Mükemmel bir gezi. Molalar, su ve çay ile.


MEHMET

Y****

12-05-2022

Otobüsün bakıma ihtiyacı var. Personel iyi.


Tenzile

***

18-06-2020

Gayet iyiydi