Öz Nuhoğlu Karadeniz Online Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında

Öz Nuhoğlu Karadeniz turizm acentesi, 1996 yılında beri şehirlerarası yolculukta hizmet veriyor. Firma merkezi İstanbul’dur ve farklı illerde de açılan şubeler ile en iyi şekilde otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi sağlanıyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasının kurucusu Mustafa Nuhoğlu’dur.

Hizmet ve Programları

Otobüs ile yolculuk yapacak olan kişiler, mümkün olduğunca otobüs yolculuğunun konforlu şekilde geçmesini isteyecek. Bunun için bakıldığında hizmet ve programlar kapsamında en iyi şekilde sunumlar yapılıyor. Yolculuğunuzun öncesinde alacağınız hizmet; direkt olarak dilerseniz biletinizin iptali ya da sefer değişikliği hakkının tanınması ile başlıyor. Yasal olarak herhangi bir engel olmaması durumunda direkt olarak bu haklarınızı talep edebilirsiniz. Sizin için anında bilgi verilecek, işleminizin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Yolculuk Sırasında Sunulan Hizmet;

Elbette yolculuk sırasında almak istediğiniz hizmet en üst seviyede olmalı. Uzun yolculuklarda canınızın sıkılmaması açısından araç özelliği, sunulan ikramlar ya da verilen molalar konusunda memnun kalmanıza özen gösteriliyor. Buna dikkat edilerek, direkt olarak yolculuk sırasında en iyi şekilde hizmet almanıza özen gösteriliyor.
  • İkramlar: Yolculuk sırasında muavin tarafından direkt olarak dağıtılacak olan ikramlar var. Yolculuğunuzun uzunluğuna göre birkaç sefer ikramın dağıtılması sağlanabilir. İçecek ve yiyecek servisinin güler yüzlü personel tarafından yapılması sağlanıyor. Herhangi bir durumda direkt olarak isteklerinizi talep edebilir, ikramlardan alabilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Olmasını istediğiniz tüm özelliklerin Öz Nuhoğlu Karadeniz hizmeti kapsamında size ulaştırılması önemli. Otobüste TV, internet, priz, USB olması gibi durumda herhangi bir şekilde canınız sıkılmadan yolculuk edeceksiniz. Ayrıca geniş koltuklar, tekli koltuklar gibi sistemler ile de konforun üst seviyeye çıkarılması sağlanıyor.

Seferleri

Otobüs seferlerinin nerelere yapıldığı önemli olduğundan, gerek online olarak gerekse direkt olarak bilet satış noktalarından seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs seferlerinin belirlenmiş olan kalkış noktalarından tam zamanında yapılması sağlanıyor. Herhangi bir şeklide gecikme olmadan, sizin de memnun kalacağınız bir zamanlama ile gideceğiniz yere ulaştırma söz konusu.
  • Şehirlerarası Seferler: Otobüs seferleri şehirlerarası yapılır. Çok sayıda büyük il ve ilçelerde varış noktası belirlenerek, yolcuların taşınması sağlanıyor. Popüler seferler arasında Ankara – Rize – Trabzon – Antalya – Trabzon – Isparta gibi iller gösteriliyor. Bu illerde dilediğiniz gibi yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Servis: Sunulan seçenekler arasında servis de olacak. Elbette servis seçeneğinin değerlendirilmesi ile çok daha rahat bir şekilde gidiş geliş yapılabilir. Otogardan ya da otogara yapılan seferler ile kısa süre içinde otobüse erişiminizi sağlayabilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs seferleri için bilgi almak adına acenteler ile iletişime geçebilirsiniz. Anında bilgi verilecektir ve direkt olarak hizmet almanız sağlanacaktır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesisleri ile yolculuklarda yolculuğun güvenli ve rahat olması sağlanıyor. Dinlenmeniz için durulan konaklama tesislerinin temiz olmasına özen gösteriliyor. Ayrıca yolcuların talepleri arasında olan tuvalet, yemek yemek, market gibi özelliklerin de tesiste bulunmasına özen gösteriliyor. Dilerseniz direkt olarak konaklama tesislerinde mola verildikten sonra zaman geçirebilirsiniz. Yemek yiyebilir, marketten alışveriş yapabilirsiniz. Öz Nuhoğlu Karadeniz şehirlerarası konaklama tesisleri ile dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz sağlanıyor. Verilen mola süresi içinde ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun toplamda 28 araçtan oluşturulduğu bildirilmiş. Bakıldığında otobüs filosunda yer alan araçların hepsinin aynı kalitede olduğu görülüyor. Bu da her yolculuğunuz için üst seviye bir hizmet alacağınızın en önemli kanıtı. Dilediğiniz şekilde hizmet alabilir, sunulan otobüs yolculuğu kapsamında taleplerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Otobüs özelliklerinin yanı sıra güvenliğin de kontrollü şekilde sağlanıyor olması, araçların belgeli bir şekilde hizmet veriyor olması önemli. Bunlar göz önünde bulundurularak, sorun yaşanmayacak şekilde otobüs ile şehirlerarası hizmet sunuluyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs filosu içinde yer alan 28 araç için hem konforlu hem de güvenli hizmet veriyor sonucunu çıkarabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile yolcuların taşınması sağlanacak, konforlu hizmet verilecek.
 

Öz Nuhoğlu Karadeniz İletişim

Telefon: (0850)-346-61-61
Fax (0212) 632 40 6
E-Posta: bilgi@oznuhogluseyahat.com
Website:

Adres:
Yalı Mah. Namık Kemal Cad. No:84 Yenikapı - FATİH,İSTANBUL/TÜRKİYE

Öz Nuhoğlu Karadeniz En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (11)
Ortalama Puan

1.64

14 Değerlendirme

H****

Y****

28-08-2022

Rezalet ilk ve sondu


I****

****

16-06-2022

Mükemmel bir gezi. Molalar, su ve çay ile.


M****

Y****

12-05-2022

Otobüsün bakıma ihtiyacı var. Personel iyi.


***

n****

08-05-2022

İğrenç tercih edilmez gerçekten pişman olduk yani antalyadan ankaraya 10 saate geldi antalydayken en geç 20.30 da ordayiz demişlerdi 4 buçuk saat sonra mola verdi mola yeri gidiş güzergahında değil karşı guzerhataydi her molada karşı yola dönüp tekrar u çekip gidiş güzergahına girdi tam bir rezaletti


E****

K****

29-12-2021

Berbattı ömrüm boyunca yaptığım en iğrenç otobüs yolculuğuydu kaloriferler çalışmıyor televizyon ve şarj yerleri çalışmıyor otobüs leş gibi sigara kokuyordu kendime çok kızdım böyle bir firmadan bilet adığım için bir daha adını gördüğüm yerde dahi durmam


H****

****

27-07-2021

berbat bir yolculuk , kesinlikle bir daha tercih etmem ,


Y****

M****

16-07-2021

İç Denetçi olarak 30 senedir görev icabı ağırlıklı olarak ve seyahat amaçlı bir sürü firmayla seyahat ettim.Aracta koltuk arkası TV yoktu, köy arabası gibiydi.Sofor bayanlara dahil son derece kaba ve saygısızdi.Trabzonda 30 senedir diğer tüm firmaların evime çok yakın yolcu aldığı indirdiği Diş hastanesi önünde, yada Ayasofya dönemeci kavşağı yerine Uzak mesafede otoban tır araç parkında indirdi.Oglum özel araçla gelip bizi ve valizlerimizi aldı götürdü.Aracimiz olmasa, paramız olmayan insanlarda olabilir.İndirdigi yerde taksi durağıda yoktu.Boyle firmayla çalışarak kurumsal kimliğinizin bozulmasına izin vermeyin.Ayrica TURSAB nezdinde ve mevzuatlar nezdinde gerekli girişimlerde bulunacağım.


E****

F****

15-06-2021

Yaptığım en berbat otobüs yolculuğuydu. Şoför oldukça kaba ve saygısızdı. Şarj yerleri bozuktu. Eşyalarım otobüste çok hasar almış. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


C****

Y****

09-04-2021

çok berbat bir yolculuk yaptım biran önce yolculuğumun bitmesini bekledim otobüsün orta kapısından arkaya kadar bağaj ile doluydu yarım saat geç hareket etti hizmet sıfır durumdaydı ilk defa bindim ve bu son oldu otobüsler eski tip maskeye dikkat edilmedi gelene kadar şoför ve mavinlik yapan şoförler sigara içtiler


S****

C****

05-01-2021

Çok kötüydü koltuklar birbirine o kadar çok yaklaştırılmış ki otobüs yolculuğundan nefret ettim ya. Pandemiden dolayı boşluklu oturuluyo güya ama koltuklar birbirine yaklaştırılıp sayısı arttırılmış. Ayrıca bilet alırken 2+1 yazıyordu ama 2+2 otobüs geldi. Yolda 50 kere durdu. Bir ara kayboldu. Durdu birilerine sordu u yaptı gitti geldi falan öf canımız çıktı ya