Öz Nuhoğlu Karadeniz Online Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında

Öz Nuhoğlu Karadeniz turizm acentesi, 1996 yılında beri şehirlerarası yolculukta hizmet veriyor. Firma merkezi İstanbul’dur ve farklı illerde de açılan şubeler ile en iyi şekilde otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi sağlanıyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasının kurucusu Mustafa Nuhoğlu’dur.

Hizmet ve Programları

Otobüs ile yolculuk yapacak olan kişiler, mümkün olduğunca otobüs yolculuğunun konforlu şekilde geçmesini isteyecek. Bunun için bakıldığında hizmet ve programlar kapsamında en iyi şekilde sunumlar yapılıyor. Yolculuğunuzun öncesinde alacağınız hizmet; direkt olarak dilerseniz biletinizin iptali ya da sefer değişikliği hakkının tanınması ile başlıyor. Yasal olarak herhangi bir engel olmaması durumunda direkt olarak bu haklarınızı talep edebilirsiniz. Sizin için anında bilgi verilecek, işleminizin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Yolculuk Sırasında Sunulan Hizmet;

Elbette yolculuk sırasında almak istediğiniz hizmet en üst seviyede olmalı. Uzun yolculuklarda canınızın sıkılmaması açısından araç özelliği, sunulan ikramlar ya da verilen molalar konusunda memnun kalmanıza özen gösteriliyor. Buna dikkat edilerek, direkt olarak yolculuk sırasında en iyi şekilde hizmet almanıza özen gösteriliyor.
  • İkramlar: Yolculuk sırasında muavin tarafından direkt olarak dağıtılacak olan ikramlar var. Yolculuğunuzun uzunluğuna göre birkaç sefer ikramın dağıtılması sağlanabilir. İçecek ve yiyecek servisinin güler yüzlü personel tarafından yapılması sağlanıyor. Herhangi bir durumda direkt olarak isteklerinizi talep edebilir, ikramlardan alabilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Olmasını istediğiniz tüm özelliklerin Öz Nuhoğlu Karadeniz hizmeti kapsamında size ulaştırılması önemli. Otobüste TV, internet, priz, USB olması gibi durumda herhangi bir şekilde canınız sıkılmadan yolculuk edeceksiniz. Ayrıca geniş koltuklar, tekli koltuklar gibi sistemler ile de konforun üst seviyeye çıkarılması sağlanıyor.

Seferleri

Otobüs seferlerinin nerelere yapıldığı önemli olduğundan, gerek online olarak gerekse direkt olarak bilet satış noktalarından seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs seferlerinin belirlenmiş olan kalkış noktalarından tam zamanında yapılması sağlanıyor. Herhangi bir şeklide gecikme olmadan, sizin de memnun kalacağınız bir zamanlama ile gideceğiniz yere ulaştırma söz konusu.
  • Şehirlerarası Seferler: Otobüs seferleri şehirlerarası yapılır. Çok sayıda büyük il ve ilçelerde varış noktası belirlenerek, yolcuların taşınması sağlanıyor. Popüler seferler arasında Ankara – Rize – Trabzon – Antalya – Trabzon – Isparta gibi iller gösteriliyor. Bu illerde dilediğiniz gibi yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Servis: Sunulan seçenekler arasında servis de olacak. Elbette servis seçeneğinin değerlendirilmesi ile çok daha rahat bir şekilde gidiş geliş yapılabilir. Otogardan ya da otogara yapılan seferler ile kısa süre içinde otobüse erişiminizi sağlayabilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs seferleri için bilgi almak adına acenteler ile iletişime geçebilirsiniz. Anında bilgi verilecektir ve direkt olarak hizmet almanız sağlanacaktır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesisleri ile yolculuklarda yolculuğun güvenli ve rahat olması sağlanıyor. Dinlenmeniz için durulan konaklama tesislerinin temiz olmasına özen gösteriliyor. Ayrıca yolcuların talepleri arasında olan tuvalet, yemek yemek, market gibi özelliklerin de tesiste bulunmasına özen gösteriliyor. Dilerseniz direkt olarak konaklama tesislerinde mola verildikten sonra zaman geçirebilirsiniz. Yemek yiyebilir, marketten alışveriş yapabilirsiniz. Öz Nuhoğlu Karadeniz şehirlerarası konaklama tesisleri ile dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz sağlanıyor. Verilen mola süresi içinde ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun toplamda 28 araçtan oluşturulduğu bildirilmiş. Bakıldığında otobüs filosunda yer alan araçların hepsinin aynı kalitede olduğu görülüyor. Bu da her yolculuğunuz için üst seviye bir hizmet alacağınızın en önemli kanıtı. Dilediğiniz şekilde hizmet alabilir, sunulan otobüs yolculuğu kapsamında taleplerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Otobüs özelliklerinin yanı sıra güvenliğin de kontrollü şekilde sağlanıyor olması, araçların belgeli bir şekilde hizmet veriyor olması önemli. Bunlar göz önünde bulundurularak, sorun yaşanmayacak şekilde otobüs ile şehirlerarası hizmet sunuluyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs filosu içinde yer alan 28 araç için hem konforlu hem de güvenli hizmet veriyor sonucunu çıkarabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile yolcuların taşınması sağlanacak, konforlu hizmet verilecek.
 

Öz Nuhoğlu Karadeniz En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Nuhoğlu Karadeniz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok