Afyonkarahisar - Ordu Otobüs Bileti

Afyonkarahisar - Ordu Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  AFYON
  03:30
  ORDU
  16:50
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  17:00
  ORDU
  05:50
  190 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  AFYON
  18:15
  ORDU
  05:05
  160 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  AFYON
  21:15
  ORDU
  08:05
  160 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  21:30
  ORDU
  09:20
  190 TL
 • Fındıkkale Turizm
  AFYON
  22:00
  ORDU
  13:35
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  23:00
  ORDU
  10:50
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  21:30
  ORDU
  09:20
  190 TL
 • Fındıkkale Turizm
  AFYON
  22:00
  ORDU
  13:35
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  23:00
  ORDU
  10:50
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  03:30
  ORDU
  16:50
  190 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  17:00
  ORDU
  05:50
  190 TL
Tümünü Göster

Afyonkarahisar - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Sahil Seyahat

Afyonkarahisar Hakkında

Türkiye’de mermercilik ve gıda sektöründe öne çıkan bir kent olan Afyonkarahisar, Ege Bölgesinde yer almaktadır.

Büyüklü küçüklü birçok mermer firması bulunan Afyon’da, termal turizm de oldukça önemli ve gelişmiştir. Termal yatakları bakımından en zengin bölgelerden olan Afyonkarahisar, sucuk, kaymak, haşhaş, lokum ve Afyon ev ekmeği konusunda oldukça ünlüdür. Afyon sucuğunun Kayseri sucuğu ile lezzet farklı bulunmaktadır. Kendine has 4 – 5 ayrı markası vardır.

Bayat kokboya kilimi, dünyaca ünlüdür ve Afyon kültürünün en değerli parçalarından biridir. Kaplıca turizmi için birçok yöreden yerli turistin yanı sıra, yabancı turistlerin de geldiği bilinmektedir. Çamur banyosu ve şifalı suları birçok hastalığa iyi geldiği için her mevsim termal turizm konusunda tercih edilmektedir. Bu nedenle önemli turizm duraklarından biri de Afyondur.

Türkiye et ve yumurta sektörü ekonomisine yön vermektedir. Kaplıcaları, sucukları ve mermeriyle bir dünya markası olan Afyon, genç nüfusuyla popüler olan illerimizden biridir. 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Afyonkarahisar - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  13°C
 • orta şiddetli yağmur
  Çar
  orta şiddetli yağmur
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  8°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  7°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452