Samsun Bursa Otobüs Bileti

Samsun - Bursa Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  SAMSUN
  22:00
  BURSA
  09:00
  440,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  21:30
  BURSA
  09:30
  450,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ÇARŞAMBA
  18:15
  İNEGÖL
  06:00
  450,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  ÇARŞAMBA
  17:00
  İNEGÖL
  05:00
  420,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  SAMSUN
  22:15
  BURSA
  09:50
  427,00 TL
 • Sahil Seyahat
  TERME
  17:30
  BURSA
  07:15
  400,00 TL
 • Özgül Bafra Turizm
  SAMSUN
  19:45
  BURSA
  07:15
  350,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  20:30
  BURSA
  07:30
  440,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  SAMSUN
  19:15
  BURSA
  07:31
  350,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAMSUN
  20:00
  BURSA
  07:30
  400,00 TL
 • Giresun Seyahat
  SAMSUN
  21:00
  BURSA
  08:30
  400,00 TL
 • Bafra Seyahat
  BAFRA
  19:30
  BURSA
  08:00
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Bafra
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Doğu Karadeniz
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Gümüşhane
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm

Samsun - Bursa Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Bursa arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Bursa arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Bafra, Asil Bafra Express, Bafra Express Turizm, Doğu Karadeniz, Fındıkkale Turizm, Görele Seyahat, İstanbul Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Gümüşhane, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm firmalarıdır.
Samsun Bursa otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 440 TL kadardır.
En ucuz Samsun Bursa otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Samsun - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  0°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  0°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -5°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224