Özlem Seyahat Otobüs Bileti Al

Özlem Seyahat Hakkında

Özlem Seyahat

2005 yılında Alparslan Ekiz tarafından kurulmuştur. Sıla Özlem Turizm olarak da bilinen bu firma ülke genelinde 31 adet istasyona hizmet vermektedir. Çağdaş bir hizmet sunmayı amaçlayan firma mevcut hizmet performansını her geçen gün arttırmaktadır. Özlem Seyahat şubelerinde ve araç içerisinde çalışmakta olan personellerin tamamı genç ve enerjik bireylerden oluşmaktadır.
Son teknolojiye ayak uyduran araçları ile sektörde adından söz ettiren bir ulaşım firmasıdır. Belirlemiş olduğu ilkeler doğrultusunda taşımacılık sektöründe hızla ilerlemeye devam etmektedir. Müşterileri ile arasında oluşturmuş olduğu güven bağı sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Yolcuları ile arasındaki bu bağın devam etmesindeki en büyük nedenler arasında titizlikle bağlı olduğu kalite ve güven ilkesi gösterilebilir.

Özlem Turizm Seferleri

Özlem Firmasının Seferleri;
Bayburt – İstanbul
Şebinkarahisar – İstanbul
Bayburt – Ankara
Bayburt – Antalya
Şebinkarahisar – Trabzon
Trabzon – Şebinkarahisar
Kelkit, Şebinkarahisar, Bolu, İzmit, İstanbul
İstanbul, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt
İstanbul – Şebinkarahisar
Ankara, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt
Özlem Seyahat seferlerinin çoğu her gün düzenlenmekle birlikte bazı seferler talep sıklığına göre belirlenmektedir. Haftada bir gün ya da 3-4 gün olan seferler de yer almaktadır.


Otobüs Filosu

Yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmelerine son derece önem vermekte olan Özlem Turizm, mevcut araç filosunu düzenli periyotlarda bakıma sokmaktadır. Bu düzenli bakımlar ve araç yenilemeler sayesinde Özlem araç filosu güvenilir bir taşımacılık hizmeti verebilmektedir.


İkram ve hizmetler

Özlem Turizm, araç içerisinde hizmet vermekte olan güler yüzlü personel kadrosu ile yolcularının tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya özen göstermektedir. Otobüslerde yol boyu kesintisiz olarak devam etmekte olan güçlü internet ağından faydalanabilirsiniz. Özlem Firması ile hizmet vermekte olan otobüslerin tamamı 2+1 konforlu koltuklardan oluşmaktadır. Yolculuk boyunca koltuk arkasındaki sabitlenmiş ekranlardan çeşitli içerikleri takip edebilirsiniz. Özlem Seyahat Firmasının online olarak biletlerinizi satın alabileceğiniz hizmetleri de yer almaktadır. Biletlerinizi pratik bir kullanıma sahip bilet.com sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ile alabileceğiniz biletlerinizin iptal ve iadesini de yine bu site üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Özlem Seyahat İletişim

Telefon: 0456 511 82 82
Telefon: 444 75 29
E-Posta: info@silaozlemseyahat.com

Adres:
Şiran Otogarı Peron: 1-2-3-4-5-6-7 Şiran GÜMÜŞHANE/TÜRKİYE

Özlem Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Özlem Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Özlem Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Özlem Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Özlem Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Özlem Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Özlem Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Özlem Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Özlem Seyahat otobüs firması başlıca Antalya, Bayburt, Kayseri, Sivas, Amasya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 17 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Özlem Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Özlem Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.36

11 Değerlendirme

Y****

K****

05-11-2022

Gayet memnun kaldım


M****

M****

12-10-2022

Güzeldi.


H****

****

16-08-2022

Bundan sonra bilet alırken ilk tercihim


H****

***

12-08-2022

Merhaba, evet memnun kaldım teşekkür ederim.


H****

****

01-08-2022

Gayet güzel bir yolculuk oldu namaz vakitlerin de durması ayrı bi güzellikti teşekkür ederiz


***

****

20-05-2022

Yazık memleketimizin firması diyoruz ama yolcuları magdur etmek 20 yıldır aynı . Demirözü yaziyor listede keyfi olarak yolda biz oraya girmiyoruz sizi şurda burda indirecegiz laflari gereksiz gerilim tuhaf tuhaf tavirlar sanki veresiye bilet almışız gibi davranmalar. Yani kurumsallasamamis eski üsul devam edem memleket firması.


M****

****

24-03-2022

Memmun oldum teşekkür ederim


M****

****

24-03-2022

Memmun oldum teşekkür ederim


R****

E****

31-01-2022

1 SAAT ROTARLI GELMESEYDİ MEMNUN KALACAKTIM.


M****

***

14-03-2021

Teşekkür ederim güzel bir yolculuktu.