Antalya - Nevşehir Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Antalya - Nevşehir Otobüs Seferleri

 • Iğdırlı Turizm
  ANTALYA
  09:30
  NEVŞEHİR
  19:50
  90 TL
 • Süha Turizm
  ANTALYA
  10:00
  NEVŞEHİR
  85 TL
 • Vangölü Turizm
  ANTALYA
  14:30
  NEVŞEHİR
  80 TL
 • Metro Turizm
  ANTALYA
  19:30
  NEVŞEHİR
  04:20
  77 TL
 • Yeni Aksaray
  ANTALYA
  21:30
  NEVŞEHİR
  06:50
  85 TL
 • RH Turizm
  ANTALYA
  22:00
  NEVŞEHİR
  07:20
  85 TL
 • Metro Turizm
  ANTALYA
  22:00
  NEVŞEHİR
  06:05
  77 TL

Antalya - Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Huzur Turizm
Vangölü Turizm
Kent Turizm
Iğdırlı Turizm
Yeni Aksaray
Best Van Turizm
Süha Turizm
Yükseller Aksaray Birlik

Antalya Hakkında

Türkiye’nin dünya çapındaki turizm kenti Antalya, tarihi ve turistik değerleri açısından en önemli kentler arasındadır.

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve yabancı nüfus da barındıran Antalya, Akdeniz bölgesinin batısında yer almaktadır. Antalya körfezi ve Batı Toroslar arasına kurulmuş olan bu şehir, birbirinden muhteşem doğal güzellikleri ile ünlüdür. Karain mağarasında, homo sapiens neandertalensislere ait kemik kalıntılarına rastlanmıştır. Yani bilinen en eski tarih öncesi kalıntılar bu kentte bulunmuştur.

Antik kentleriyle de dikkat çeken Antalya’nın sadece kıyı turizmi değil, kültürel ve sanatsal tarih turizmi de oldukça önemlidir. Bölgede yer alan ve yaygın olan tarım, tropik meyve ve sebzelerin üretimini kolaylaştırmıştır. Bu nedenle ekonomisinde turizm, tarım, sanayi ve taşımacılık da önemli yer edinmiştir. 

Nevşehir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır. Necip Fazıl Bulvarı Göre’de bulunmaktadır. 0384 213 40 25 numarasından ulaşabileceğiniz otogarda taksi, minibüs ve servislerle şehir içi otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Otogar merkezde bulunduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Turizm açısından her mevsim aktif bir şekilde hizmet veren otogarda, ulaşım konusunda bir sorun yaşanmadan istediğiniz yere varabilirsiniz.

Ancak gece saatlerinde ulaşım için taksi kullanılmasından başka seçenek yoktur. Ayrıca isterseniz araç da kiralayabilirsiniz. Kiralık araç hizmet için 0 384 411 43 45 - 0 506 994 03 44 numarasından araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ulaşım için uzun süreli seyahatlerde kiralık araçlar iyi birer seçenek olabilirler.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için terminal taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0384) 214 10 20 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp merkeze ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

1, 2, 4 ve 5 numaralı mavi otobüslerle terminale ulaşım sağlanmaktadır. Terminalden direkt olarak kalkış yapan otobüslerle de üniversite, Ürgüp ve Forum AVM çevresindeki bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüslerle ulaşım için ihtiyacınız olan araçları otogardaki şehir içi bölümünden bulabilirsiniz. Şehir içinde her güzergaha ulaşabilmeniz için mavi otobüslerle akşam 21’e kadar ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının servisleri otellere ve şehir merkezine servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz olan servislerin saatlerine ve güzergah bilgilerine bilet aldığınız otobüslerin yazıhanelerinden ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Nevşehir’de minibüslerle ulaşım yoktur. Minibüsler yerine kullanılan turistik yerlere giden otobüs ve servisler bulunmaktadır. Bunlara terminalden ulaşabilirsiniz ve ekonomik ücretler karşılığında ulaşım sağlayabilirsiniz. 

En Popüler Antalya - Nevşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Nevşehir Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -3°C

Haritada Nevşehir

Nevşehir Hakkında

Nüfus
0
Plaka
50
Telefon Kodu
384