Çorum Tokat Otobüs Bileti

Çorum - Tokat Otobüs Seferleri

 • Barış Turizm
  ÇORUM
  14:00
  TOKAT
  16:30
  250,00 TL
 • Topçam Turizm
  ÇORUM
  06:00
  TOKAT
  08:45
  180,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  ÇORUM
  04:30
  TOKAT
  07:15
  180,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  ÇORUM
  14:30
  TOKAT
  19:00
  150,00 TL
 • Vanyolu Seyahat
  ÇORUM
  18:01
  TOKAT
  20:31
  300,00 TL
 • Tokat Seyahat
  ÇORUM
  03:15
  TOKAT
  06:00
  180,00 TL
 • Reşadiye Ses
  ÇORUM
  02:00
  ERBAA
  08:30
  150,00 TL
 • Özlem Seyahat
  ÇORUM
  23:00
  ERBAA
  02:15
  200,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  ÇORUM
  02:00
  ERBAA
  04:15
  200,00 TL
 • Niksarkale Turizm
  ÇORUM
  02:30
  ERBAA
  05:00
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ede Turizm
Lider Anatolia Turizm
Metro Turizm
Tokat Seyahat

Çorum - Tokat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Tokat arası genellikle 2 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Çorum Tokat arasında sefer yapan otobüs firmaları Ede Turizm, Lider Anatolia Turizm, Metro Turizm, Tokat Seyahat firmalarıdır.
Çorum Tokat otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 250 TL kadardır.
En ucuz Çorum Tokat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Tokat otogarından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü merkezde bulunan otogar, her zaman toplu ulaşım araçlarının bulunduğu bir alandadır.

Otogardan ücretsiz servislerle ulaşım için (0356)  213 36 62 numarasından otogarı arayarak, otobüs firmanızın yazıhanesini bağlamasını isteyebilirsiniz ve güzergahları öğrenebilirsiniz. Tokat otogarında yoğun bir trafik yoktur. Ancak yoğun dönemlerde otogardan giriş ve çıkış yapan otobüsler, şehir trafiğini etkilemektedir. Bu nedenle yaz aylarında biraz fazla etkilenen otogarda yoğun bir trafik olabilir. Yerel firmalardan en uygun otobüs bileti temin edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile seyahat etmek isterseniz şoförle güzergahı görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. (0356) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz. Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat belediyesinin otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Tokat ilçeleri ve köylerine düzenli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferler sabah 06:30 itibariyle başlayıp akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’ın ilçe ve köylerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Tokkart ile binilen otobüsler, belirli saatlerde kalkıp sona ermektedir. Otobüs seferleri hakkında bilgi almak için tokathalkotobusleri.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat merkez ilçesi dışındaki ilçeler ve köylere otobüs firmalarının servis hizmetleri vardır. Servisle ulaşım için gerekli olan bilgilere otobüs bileti aldığınız firmayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi ulaşım için minibüsler çok fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz ve çok sık sefer yapan minibüsleri her güzergahta 15 dakikada bir bulabilirsiniz.

Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’a minibüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’ta ulaşım oldukça ekonomiktir ve minibüs, taksi ya da halk otobüsleri ile istediğiniz yere trafiğe takılmadan varabilirsiniz.

En Popüler Çorum - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tokat Hava Durumu

 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -5°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -9°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -6°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
593.990
Plaka
60
Telefon Kodu
356