Adana Bolu Otobüs Bileti

Adana - Bolu Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ADANA
  14:30
  BOLU
  23:59
  500,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  ADANA
  20:30
  BOLU
  05:00
  350,00 TL
 • Hatay Günsas Turizm
  ADANA
  22:31
  BOLU
  11:01
  450,00 TL
 • Seç Turizm
  ADANA
  00:45
  BOLU
  09:15
  400,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  19:15
  BOLU
  05:00
  400,00 TL
 • Siirt Petrol
  ADANA
  21:59
  BOLU
  08:59
  450,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  ADANA
  22:31
  BOLU
  07:01
  400,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  ADANA
  14:00
  BOLU
  00:30
  500,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  ADANA
  10:30
  BOLU
  20:00
  500,00 TL
 • Ben Turizm
  ADANA
  16:30
  BOLU
  01:30
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ben Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Diyarbakır Seyahat
Hatay Günsas Turizm
Kahta Petrol
Lider Adana Seyahat

Adana - Bolu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Bolu arası genellikle 9 saat 29 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Bolu arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ben Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Cizre Nuh İtimat, Dilmenler Turizm, Efe Tur, Gökbey Seyahat, Lüks Adana, Has Diyarbakır Seyahat, Hatay Günsas Turizm, Kahta Petrol, Lider Adana Seyahat firmalarıdır.
Adana Bolu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Adana Bolu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Adana - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  0°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  0°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  3°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374