Santa Ana San Francisco Uçak Bileti

Santa Ana - San Francisco Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 13:04
Yaklaşık Uçuş Süresi 11 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 8240 KM

Santa Ana - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Santa Ana - San Francisco Uçak Biletleri

Santa Ana - San Francisco Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Santa Ana - San Francisco Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Santa Ana - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Santa Ana - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 11 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Santa Ana - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 8240 KM kadardır.
Santa Ana ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Santa Ana - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines, Air New Zealand, Skywest Airlines, Air Canada, All Nippon Airways, V Australia, Japan Airlines, Singapore Airlines firmalarıdır.
Santa Ana - San Francisco arasında Yacuma, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada San Francisco