San Jose Cabo - Mexico City Uçak Bileti

San Jose Cabo - Mexico City Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Mexico City Yerel Saat 02:39
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1160 KM

San Jose Cabo - Mexico City Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Jose Cabo - Mexico City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

San Jose Cabo - Mexico City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Jose Cabo - Mexico City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Jose Cabo - Mexico City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1160 KM kadardır.
San Jose Cabo ve Mexico City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Jose Cabo - Mexico City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeroenlaces Nacionales, Aerolineas Argentinas, Japan Airlines, Virgin Atlantic, Aeromexico, Gol Linhas Aereas, Air Europa, Volaris, Air France, Avianca, KLM firmalarıdır.
San Jose Cabo - Mexico City arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, Los Cabos havalimanları kullanılmaktadır.