San Francisco - Münih Uçak Bileti

San Francisco - Münih Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Münih Yerel Saat 02:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 13 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 9430 KM

San Francisco - Münih Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Francisco - Münih Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Münih Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 20 Temmuz 2023
San Francisco İstanbul 16.428 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 07 Temmuz 2023
Adana Münih 3.451 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 04 Ağustos 2023
Ankara Münih 7.071 TL
Satın Al
XC Corendon Airlines 18 Temmuz 2023
Antalya Münih 3.046 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 07 Ağustos 2023
Bodrum Münih 7.074 TL
Satın Al
EW Eurowings 23 Haziran 2023
Burgas Münih 5.520 TL
Satın Al
VY Vueling Airlines 07 Temmuz 2023
Cenevre Münih 5.355 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 15 Temmuz 2023
Dalaman Münih 9.379 TL
Satın Al
XQ SunExpress 01 Temmuz 2023
Diyarbakır Münih 2.639 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 23 Ağustos 2023
Elazığ Münih 16.005 TL
Satın Al
LH Lufthansa 15 Temmuz 2023
Frankfurt Münih 3.068 TL
Satın Al
XQ SunExpress 23 Haziran 2023
Gaziantep Münih 3.423 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 14 Ağustos 2023
Hatay Münih 7.516 TL
Satın Al

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Münih Hakkinda

Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük on ikinci şehridir. İsar nehri kenarında kurulan bu şehrin dünya literatüründeki tanımı ise yürekli dünya şehri olmaktadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan şehir, dışarıdan gelen birçok göçmenin ilk tercihi arasındadır. Dünyanın en büyük on festivalinden biri olan Ekim festivaline binlerce turist katılmaktadır. Şehirde Almanlar dışında Türkler, Hırvatlar, İtalyanlar, Yunanlar ve Sırplarda azınlık olarak yer almaktadır. Ülkenin teknoloji başkenti olarak bilinen Münih, BMW, Siemens, Man gibi firmalarında merkezi olmaktadır. Doğal parkları, tarihi mekânları, dini yerleri ile pek çok gezilebilecek mekanına sahip olan şehirde Marienplatz, Asam’s Church, Allianz Arena gibi mutlaka görülmesi gereken harika mekanlarda bulunmaktadır.

San Francisco - Münih Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Münih arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 13 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Münih arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 9430 KM kadardır.
San Francisco ve Münih arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Münih arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air New Zealand, United Airlines, Lufthansa, Brussels Airlines, Air Canada, Austrian firmalarıdır.
San Francisco - Münih arasında Augsburg, Munich International, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Münih Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  12°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  11°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  11°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  12°C
 • açık
  Per
  açık
  12°C

Haritada Münih

Münih Araç Kiralama Konumları