San Diego - Dallas Uçak Bileti

San Diego - Dallas Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Dallas Yerel Saat 15:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1900 KM

San Diego - Dallas Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Diego - Dallas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Dallas Uçak Biletleri

UA United Airlines 08 Haziran 2023
San Diego İstanbul 23.242 TL
Satın Al
XQ SunExpress 13 Temmuz 2023
Adana Dallas 17.118 TL
Satın Al
UA United Airlines 30 Haziran 2023
İstanbul Dallas 18.614 TL
Satın Al
XQ SunExpress 20 Temmuz 2023
İzmir Dallas 12.694 TL
Satın Al
AC Air Canada 10 Haziran 2023
Sofya Dallas 14.338 TL
Satın Al

San Diego Hakkında

San Diego, Güney Kaliforniya sınırları içinde karşımıza çıkan bir şehirdir. ABD ve Meksika sınırları arasında kalan bir sahil şehri olarak da bilinir. Bu açıdan bakıldığında turizm konusunda da oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Son yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde 1.301.617 insanın yaşadığı da görülür.  Şehrin büyüklüğü açısında bakıldığında Kaliforniya da 2. Sırayı ABD de ise 9. Sırayı almayı başarmıştır. Şehir içinde görüle tropikal iklim insanların tatillerini rahatça yapmalarını sağlar. Meksika sınırındaki Tijuana yakınlarında bulunan bu şehir önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Denizcilik tarihine bakıldığında ise şehir oldukça eski ve güçlü bir tarih ile karşımıza çıkmaktadır. Şehir içinde San Diego Hayvanat Bahçesi ve San Diego Safari Parkı bulunmaktadır. Bu park her gün pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

San Diego - Dallas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Diego - Dallas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Diego - Dallas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1900 KM kadardır.
San Diego ve Dallas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Diego - Dallas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines, Gulf Air, American Airlines, Frontier Airlines, Qatar Airways, British Airways, Japan Airlines firmalarıdır.
San Diego - Dallas arasında Addison, Fort Worth Alliance, Love Field, Dallas Ft Worth, Dallas North, Meacham Field, Carswell Afb, Redbird, Mc Clellan Palomar, Montgomery Fld, Miramar Nas, North Island Nas, Lindberg Fld, Brown Field, Gillespie havalimanları kullanılmaktadır.