Phoenix - San Francisco Uçak Bileti

Phoenix - San Francisco Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 10:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1050 KM

Phoenix - San Francisco Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Phoenix - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler San Francisco Uçak Biletleri

UA United Airlines 31 Mayıs 2023
Phoenix İstanbul 22.860 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 22 Haziran 2023
Antalya San Francisco 11.360 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 11 Temmuz 2023
İstanbul San Francisco 14.685 TL
Satın Al
XQ SunExpress 09 Temmuz 2023
İzmir San Francisco 47.386 TL
Satın Al
WS Westjet 20 Temmuz 2023
Roma San Francisco 13.464 TL
Satın Al
OS Austrian 15 Haziran 2023
Üsküp San Francisco 13.137 TL
Satın Al

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Phoenix - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Phoenix - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Phoenix - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1050 KM kadardır.
Phoenix ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Phoenix - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Frontier Airlines, All Nippon Airways, Horizon Air, Air Canada, Swiss, V Australia, Lufthansa, Air New Zealand firmalarıdır.
Phoenix - San Francisco arasında Williams Gateway Arpt, Deer Valley, Luke Afb, Sky Harbor Intl, Scottsdale Mncpl, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.