Paris Boston Uçak Bileti

Paris - Boston Uçuşu

Min Fiyat 6.933,28 TL
En Uygun Fiyatlı Firma TAP Portugal
En Çok Uçuş Yapan Firma TAP Portugal
Boston Yerel Saat 13:13
Yaklaşık Uçuş Süresi 8 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5530 KM

Paris - Boston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Paris - Boston Uçak Biletleri

Paris - Boston Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Paris - Boston Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
TAP Portugal Paris - Boston 14 Mayıs 2023 6.933,28 TL

Paris - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Paris - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 8 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Paris - Boston arası uçak bileti en düşük 6.933,28 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Paris - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5530 KM kadardır.
Paris ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Paris - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air France, KLM, Delta Air Lines, Alitalia, Virgin Atlantic firmalarıdır.
Paris - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, Beauvais Tille, Charles De Gaulle, Le Bourget, Orly, Pontoise Cormeilles, Toussus Le Noble, Villacoublay Velizy, Chalons Vatry, Massy TGV havalimanları kullanılmaktadır.

Paris Hakkinda

Paris, Sen nehri üzerinde bulunan ve geniş bir havza üzerinde kurulan dünyanın önde gelen merkezleri arasında yer almaktadır. Lüksün ve modanın başkenti olarak ta bilinen bu şehre Işık şehirde denilmektedir. Kentin tarihini bakıldığında yaklaşık 40000 yıldır insanların yerleşim merkezi olarak kullandığı görülmektedir.

Eyfel kulesi şehrin simgesi olmakta ve Fransa’nın başkenti olan bu yerde müzeler ve Katedrallerde bulunmaktadır. Lüksemburg bahçesi, III. Alexandre köprüsü, Zafer takı, Le Marais gibi mutlaka görülmesi gereken çok önemli yerlere de merkezlik yapan Paris, uluslararası geçiş noktaları içerisinde bulunmaktadır. Politik ve ekonomik bir merkez olması itibari ile çok önemli bir dünya merkezi olan bu şehrin nüfusu 12 milyonu aşmıştır.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

Boston Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -8°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  -11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • açık
  Pzt
  açık
  8°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  3°C

Haritada Boston