New York Brüksel Uçak Bileti

New York - Brüksel Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Brüksel Yerel Saat 14:43
Yaklaşık Uçuş Süresi 8 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5880 KM

New York - Brüksel Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Brüksel Uçak Biletleri

New York - Brüksel Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının New York - Brüksel Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

New York - Brüksel Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Brüksel arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 8 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Brüksel arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5880 KM kadardır.
New York ve Brüksel arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Brüksel arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde KLM, United Airlines, Delta Air Lines, Brussels Airlines, European Air Transport, Air France, Lufthansa, Virgin Atlantic firmalarıdır.
New York - Brüksel arasında Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Brüksel Hakkinda

New York Brüksel uçak bileti Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Brüksel Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  -0°C
 • açık
  Per
  açık
  -0°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  4°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  4°C

Haritada Brüksel