New York - Barselona Uçak Bileti

New York - Barselona Arasında Uçan Havayolları

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Barselona Hakkında

Barselona, İspanyanın ikinci büyük kenti olmakta ve Katalonya Özerk topluluğunun da merkezi durumunda olan bir şehirdir. İspanya’nın Akdeniz üzerindeki en önemli limanı olan şehir, ülke için çok önemli bir ticaret merkezidir. Şehrin kendine özgü bir kültürü ve güzelliği bulunmakta ve Gaudi’nin önderliğinde modernizm akımının en önemli örneği haline gelmiş olmaktadır. Oldukça yumuşak bir iklime sahip olan Barselona, oldukça düzenli ve planlı bir kent yapısına sahiptir. Ekonomik özelliklerine bakıldığında ise genel olarak İspanya’nın en önemli sanayi ve ticaret merkezi olmaktadır. Turizm alanında Sagrada Familia Bazilikası şehrin simgesel mekânı olmakta, bunun yanında Park Güell şehrin ünlü gezi noktası olmaktadır. La Rambla Caddesi, Casa Mila gibi merkezleri ile de sıra dışı mimari eserleri de görülmesi gereken yapılar arasındadır.

En Ucuz New York - Barselona Uçak Bileti Fiyatları

New York - Barselona Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının New York - Barselona Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

6160 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

9 saat

Barselona Yerel Saat

13:31

Barselona Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  22°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  24°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  24°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  22°C
 • orta şiddetli yağmur
  Çar
  orta şiddetli yağmur
  16°C

Haritada Barselona