New Orleans - Los Angeles Uçak Bileti

New Orleans - Los Angeles Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Los Angeles Yerel Saat 17:58
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2680 KM

New Orleans - Los Angeles Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

New Orleans - Los Angeles Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Los Angeles Uçak Biletleri

AC Air Canada 04 Nisan 2024
New Orleans İstanbul 16.914 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 14 Haziran 2023
Adana Los Angeles 12.732 TL
Satın Al
XQ SunExpress 24 Ağustos 2023
Ankara Los Angeles 15.621 TL
Satın Al
LX Swiss 19 Haziran 2023
Antalya Los Angeles 13.839 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 16 Haziran 2023
Bakü Los Angeles 11.940 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 20 Ağustos 2023
Berlin Los Angeles 15.043 TL
Satın Al
AA American Airlines 12 Temmuz 2023
Boston Los Angeles 3.737 TL
Satın Al
XQ SunExpress 10 Ekim 2023
Gaziantep Los Angeles 15.190 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Kasım 2023
Hatay Los Angeles 15.438 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 14 Temmuz 2023
İstanbul Los Angeles 20.327 TL
Satın Al
XQ SunExpress 20 Ağustos 2023
İzmir Los Angeles 21.658 TL
Satın Al
WS Westjet 15 Haziran 2023
Londra Los Angeles 10.563 TL
Satın Al
NK Spirit Airlines 01 Temmuz 2023
New York Los Angeles 32.649 TL
Satın Al

New Orleans Hakkında

New Orleans, dünyanın en hareketli liman şehirlerinden biri olmakta ve ABD üzerindeki Lousiana eyaletine bağlı olan en büyük şehir olarak ta tanımlanmaktadır. Şehir içerisindeki körfez ile hilal şeklini alan bir kara parçasına dönmekte ve Cresent City ismini almaktadır. Şehrin NOLA adından farklı bir takma ismi de bulunmaktadır. Şehrin çok kültürlü bir geçmişi bulunmakta, bu da sanatsal faaliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle Blues ve Jazz alanında bir başkent olmakta ve bu nedenle turistik alanda oldukça popüler bir merkez olmaktadır. Şehir üzerinde Mississipi nehri ile Pontchartrain gölü birbirine bağlanmak istenmiş ancak başarılı olunmamıştır. Bu nedenle açılan yollar ise daha sonradan şehrin en büyük caddeleri olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Los Angeles Hakkinda

New Orleans Los Angeles uçak bileti Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

New Orleans - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New Orleans - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New Orleans - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2680 KM kadardır.
New Orleans ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New Orleans - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air France, Korean Air, Virgin Atlantic, Delta Air Lines, Spirit Airlines, Aeromexico, KLM, Westjet firmalarıdır.
New Orleans - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, L Armstrong Intl, Nas, Lakefront havalimanları kullanılmaktadır.