Los Angeles Orlando Uçak Bileti

Los Angeles - Orlando Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Orlando Yerel Saat 09:36
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3530 KM

Los Angeles - Orlando Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Los Angeles - Orlando Uçak Biletleri

Los Angeles - Orlando Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Los Angeles - Orlando Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Los Angeles - Orlando Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Los Angeles - Orlando arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Los Angeles - Orlando arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3530 KM kadardır.
Los Angeles ve Orlando arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Los Angeles - Orlando arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Lan Airlines, V Australia, Copa Airlines, Korean Air, United Airlines, American Airlines, Als Ltd., Air New Zealand, Virgin Atlantic firmalarıdır.
Los Angeles - Orlando arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Orlando Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  23°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  23°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  25°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  13°C

Haritada Orlando