Los Angeles - Miami Uçak Bileti

Los Angeles - Miami Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Miami Yerel Saat 09:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3750 KM
Miami Hızlı Erişim

Los Angeles Miami Seferli Firmalar

En Popüler Miami Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 01 Eylül 2024
Los Angeles İstanbul 21.790 TL
Satın Al
UA United Airlines 01 Eylül 2024
Los Angeles İzmir 22.250 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 04 Eylül 2024
Cancun Miami 13.091 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 23 Ağustos 2024
İstanbul Μαϊάμι 34.717 TL
Satın Al

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.
Los Angeles - Miami Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Los Angeles - Miami arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Los Angeles - Miami arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3750 KM kadardır.
Los Angeles ve Miami arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Los Angeles - Miami arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde JetBlue, Finnair, Iberia, Air Tahiti Nui, United Airlines, American Airlines, Air Pacific, Qantas Airways, Spirit Airlines, British Airways, Malaysia Airlines, Delta Air Lines firmalarıdır.
Los Angeles - Miami arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier havalimanları kullanılmaktadır.