Cleveland Boston Uçak Bileti

Cleveland - Boston Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boston Yerel Saat 08:13
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 880 KM

Cleveland - Boston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Cleveland - Boston Uçak Biletleri

Cleveland - Boston Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Cleveland - Boston Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

Cleveland - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cleveland - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Cleveland - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 880 KM kadardır.
Cleveland ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Cleveland - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Korean Air, Midwest Airlines, Aer Lingus, Japan Airlines, Virgin Atlantic, Delta Air Lines, Hawaiian Airlines, TAP Portugal, American Airlines, Icelandair firmalarıdır.
Cleveland - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, Burke Lakefron, Cuyahoga, Hopkins Int havalimanları kullanılmaktadır.

Boston Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  5°C
 • açık
  Pzt
  açık
  2°C

Haritada Boston