Cancun Mexico City Uçak Bileti

Cancun - Mexico City Uçuşu

Min Fiyat 1.531,74 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Aeroenlaces Nacionales
En Çok Uçuş Yapan Firma Aeroenlaces Nacionales
Mexico City Yerel Saat 00:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1290 KM

Cancun - Mexico City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

VB Aeroenlaces Nacionales
4O ABC Aerolineas
Y4 Volaris

En Ucuz Cancun - Mexico City Uçak Biletleri

Cancun - Mexico City Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Cancun - Mexico City Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Aeroenlaces Nacionales Cancun - Meksiko 07 Şubat 2023 1.531,74 TL
Aeromexico Cancun - Meksiko 07 Şubat 2023 1.546,19 TL

Cancun - Mexico City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cancun - Mexico City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Cancun - Mexico City arası uçak bileti en düşük 1.531,74 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Cancun - Mexico City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1290 KM kadardır.
Cancun ve Mexico City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Cancun - Mexico City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico, Aeroenlaces Nacionales, ABC Aerolineas, Lan Airlines, KLM Royal Dutch Airlines, Volaris firmalarıdır.
Cancun - Mexico City arasında Cancun, Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca havalimanları kullanılmaktadır.

Cancun Hakkinda

Cancun, Quintana Roo eyaletine bağlı olan bir Meksika kenti olmaktadır. Tatil kenti olarak oldukça popüler bir şehir olarak ta ilgi görmektedir. Kıyı kesimlerinde beyaz kumlu plajlaı bulunmakta ve mercan kayaları, palmiye koruları ile de doğa severlerin akın ettiği bir şehir olmaktadır. Şehir merkezi içerisinde 150’yi aşan oteller bulunmakta ve yıllık olarak yaklaşık dört milyon turisti ağırlamaktadır. Bu otellerde farklı bütçelere özel konaklama imkanları verilebilmektedir. Ayrıca turistlerin diğer bir uğrak noktası olan Maya Rivierasına bölgesine de açılan kapı konumundadır. Şehrin ana karasında uluslar arası havaalanı da bulunmaktadır. L şeklindeki yer şekilleri ile turistler tarafından en çok tercih edilen uğrak alanlarının başında gelmektedir.

Meksiko Hakkında

Cancun Mexico City uçak bileti Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Haritada Mexico City