Burkino Faso Uçak Bileti Satın Al

Burkino Faso Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Ouagadougou

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

226

Başkent

Ouagadougou

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Burkino Faso arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Amilcar Cabral, Aribinda, Arly, Banfora, Bobo Dioulasso, Bogande, Boulsa, Dedougou, Diapaga, Diebougou, Djibo, Dori, Fada N'gourma, Gorom Gorom, Kantchari, Kaya, Leo, Nouna, Ouagadougou, Ouahigouya, Pama, Sebba, Tambao, Tenkodogo, Tougan, Zabre havalimanı Burkino Faso uçuşlarında kullanılır.
Burkino Faso Uçak Bileti

Burkino Faso Hakkında

Burkina çok pahalı atraksiyonlara sahip olmayabilir yine de karşılamasının sıcaklığı için her zaman gezginlerin kalbini kazanıyor. Burkina Fasolu insanlar dostça cana yakın ve uyumludur ve nereye giderseniz gidin unutulmaz bir şekilde karşılanacaksınız.

Ülkenin diğer büyük albenileri atmosferik Saheli ovalarından dalgalanan bozkır ve şaşırtıcı coğrafisine kadar uzanan etkileyici manzaraları ve canlı kültürel sahnesidir.

Burkina’nın iki en büyük ve yüce bir şekilde isimlendirilmiş şehirleri, Ouagadougou ve Bobo-Dioulasso müzikal gelenekleri ve güzel el işleriyle ünlüdür. Her tek rakamlı senede düzenlenen Afrika’nın ilk film festivali Fespaco’ya katılın ve yaklaşık birkaç hafta boyunca aklınızı hislerinizle birleştirecek yeteri kadar şey olacak.

Turizm altyapısı hayli sınırlıdır ancak daha çok uzak alanlarda aileler tarafından işletilen basit konukevleri kadar özellikle Ouaga, Bobo ve Banfora’da bir avuç dolusu değerli taş vardır.

Burkino Faso Yönüne Uçan Havayolları