Air Algerie Uçak Bileti

En Popüler Air Algerie Uçak Biletleri

AH Air Algerie 01 Kasım 2023
İstanbul Algiers 7.080 TL
Satın Al
AH Air Algerie 27 Ekim 2023
Algiers İstanbul 8.718 TL
Satın Al
AH Air Algerie 25 Mayıs 2024
Basel Mulhouse İstanbul 17.302 TL
Satın Al
AH Air Algerie 27 Ekim 2023
Bechar Αλγέριοι 1.585 TL
Satın Al
AH Air Algerie 10 Kasım 2023
Constantine Erbil 27.162 TL
Satın Al
AH Air Algerie 26 Eylül 2023
Niamey İstanbul 34.599 TL
Satın Al
AH Air Algerie 25 Eylül 2023
Nouakchott İstanbul 21.994 TL
Satın Al
AH Air Algerie 28 Ekim 2023
Oran İstanbul 9.309 TL
Satın Al
AH Air Algerie 07 Ekim 2023
Tunis Αλγέριοι 4.081 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Air Algerie Hakkında

Cezayir’in ulusal havayolu Air Algerie 1947’den beri hizmet vermektedir. Merkez havaalanı Houari Boumediene olan firma, 56 uçaklık filoya sahiptir. Filoda Airbus A310-200, Boeing 707, Boeing 727-100/-200, Boeing 737-200, Boeing 767-300, Convair CV-640, Douglas C-47 Skytrain, Douglas C-54 Skymaster, Douglas DC-4, Douglas DC-6, Fokker F27 Friendship ve Handley Page Dart Herald modelleri bulunmaktadır. Air Algerie, Star Alliance üyesi olmak için başvuruda bulunmuş ve Lufthansa ile iş ortaklıkları yapmıştır.

Air Algerie Rota ve Seferler

Air Algerie dünya genelinde Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika’daki 28 ülkede 39 noktaya seferler düzenler. Firma yurt içi uçuşları ise 32 havalimanına gerçekleşir. Air Algeria, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Air Algerie iç hat seferlerinin yapıldığı havaalanları şunlardır: Sidi Mehdi Havaalanı, Zenata- Messali El Hadj Havaalanı, Tindouf Havaalanı, Timimoun Havaalanı, Abdelhafid Boussouf Bou Chekif Havaalanı, Cheikh Larbi Tebessi Havaalanı, Aguenar- Hadj Bey Akhamok Havaalanı, Ain Arnat Havaalanı, Ain Beida Havaalanı, Oran Es Senia Havaalanı, Mecheria Havaalanı, Ghriss Havaalanı, Jijel Ferhat Abbas Havaalanı, Salah Havalimanı, Amenas Havalimanı, Takhamalt Havaalanı, Guemar Havaalanı, El Golea Havaalanı, El Bayadh Havaalanı, Djanet Inedbirene Havaalanı, Mohamed Boudiaf Uluslararası Havaalanı, Chlef Uluslararası Havaalanı.
Air Algerie dış hat uçuşları şu ülkelere düzenlenir: Cezayir, İspanya, Ürdün, Mali, Çin, Lübnan, Almanya, Fransa, Belçika, Senegal, Suriye, Kamerun, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Gabon, Suudi Arabistan, Portekiz, Birleşik Krallık, Lüksemburg, İtalya, Kanada, Rusya, Nijer, Burkina Faso, Çek Cumhuriyeti, Libya, Tunus, Avusturya.


Check-in İşlemleri

Air Algerie, internet üzerinden check-in yapma imkanı sağlayan online check-in hizmeti sunmaktadır. Air Algerie uçuşlarında check-in için zaman sınırı, uluslararası uçuşlar için kalkış saatinden 60 dakika önce, uzun mesafeli uçuşlar için 90 dakika ve iç hatlar için 45 dakikadır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Algerie ile yolcular maksimum 12kg ağırlığında ve 35cm x 55cm x 25cm'den fazla olmayan tek bir kabin bagajı alma hakkına sahiptir. Kabin bagajı hakkı Economy Class yolcuları için maksimum 20kg, Business Class yolcuları için 30kg ve First Class yolcuları için maksimum 40 kilogramdır. Uluslararası uçuşlar için, izin verilen ağırlık varış varış noktasına ve seyahat sınıfına göre değişiklik gösterir. 1 bagaj en fazla 32 kg ağırlığında olabilir.


Air Algerie İkramlıkları

Uzun ve orta mesafeli uçuşlarda, en sıkı hijyen ve kalite kontrollerine tabi lezzetli ve dengeli bir menü sunulmaktadır. Özel olarak yemek seçiminde bulunacak yolcular uçuşlardan 48 saat önce rezervasyon işlemlerini tamamlamalıdır.


Koltuk Seçimi

Yolcular rezervasyonlarını internet aracılığıyla yönetebilir, bilgi ekleyebilir veya düzenleyebilir, uçuştan 48 saat öncesine kadar yolcu adı ve rezervasyon numarası ile uçuştan 24 saat öncesine kadar kabin planında koltuklarını seçebilir. Yardıma ihtiyaç duyan Air Algerie yolcuları, check in sırasında gerekli bilgilendirmeleri yapmalıdır.


Air Algerie Özel Programları

  • Air Algeria Plus
Air Algérie plus üyeleri her seyahatlerinde mil kazanırlar. Bir uçuşta biriken mil sayısı, kat edilen mesafeye, seyahat sınıfına ve kartın seviyesine bağlıdır. Aile hesapları birbirine bağlanarak daha fazla mil kazanılabilir. Daha yüksek bir rezervasyon sınıfına sahip yolcular, ekstra bonus mil kazanırlar.
  • Uçak İçi Satışlar
Air Algérie uçuşlarında geniş bir seçenek yelpazesi ile Duty Free ürünlerinin satışı gerçekleştirilir. Uçakta USD, GBP, CHF, CAD ve EUR para birimleri kullanılabilir.


İletişim

Air Algerie Hava Yolları Telefon Numarası: 00 213 21 98 63 63
E-mail adresi:  [email protected]
Web sitesi: airalgerie.dz
Adres: Boulevard de L'A.L.N, Oran, Cezayir

Air Algerie Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Air Algerie uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Air Algerie uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Air Algerie uçak biletiyle başlıca Biskra, Paris, Setif, Adana, Bordeaux yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Air Algerie havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Rusya, Kanada, Çin, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Air Algerie havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Air Algerie müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Air Algerie uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Air Algerie uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Air Algerie Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( 1 )
İyi ( 0 )
Orta ( 0 )
Kötü ( 0 )
Çok Kötü ( 0 )
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

Cüneyt

****

19-08-2022

Gayet guzeldi