Gabon Uçak Bileti Satın Al

Gabon Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Libreville

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BEAC, Francs

Telefon kodu

241

Başkent

Libreville

En Ucuz Gabon Uçak Biletleri


HC Air Senegal 01 Mart 2023
Kazablanka Libreville 8.984 TL
Satın Al
AT Royal Air Maroc 01 Mart 2023
Kazablanka Libreville 11.883 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 01 Mart 2023
Kazablanka Libreville 15.188 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Gabon arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Gabon uçak bileti fiyatı 8.983,98 TL kadardır.
Akieni, Alowe, Biawonque, Bitam, Bongo, Booue, Fougamou, International, Kongoboumba, Koulamoutou, Lambarene, Lastoursville, Lekoni, Leon M'ba Intl, Makokou, Mandji, Manega, Mayumba, Mbigou, Medouneu, Mekambo, Mevang, Miele Mimbale, Minvoul, Mitzic, Moabi, Moanda, Mouila-Ville, Mvengue, Ndende havalimanı Gabon uçuşlarında kullanılır.
Gabon Uçak Bileti

Gabon Hakkında

Diğer komşularının çoğunun aksine, nefis yabani hayatı Doğu Afrika’nın kalabalığından uzakta safari yapmak için gittikçe popüler bir yer olurken, ekvatoral Afrika’nın bu dilimi hem huzur hem de durağanlığa sahiptir. Şu anda ülkenin %10’nun korunmalı ulusal parka çevrilmesine ilişkin 2003 kararı tarafından korunan görünüşte hiç bitmeyen yağmur ormanı ile Gabon, rekabet gerçekte çok şiddetli olmamasına rağmen, Orta Afrika’nn en gelişen ve seyahat dostu noktasıdır.

Çoğu tutarsız ve savaş mağlubu komşularından önde olmasına rağmen, Gabon’da turizm yoğun ölçüde “Kendin pişir kendin ye”dir – ya bir seyahat acentasının ellerine kendinizi teslim etmek ya da kötü yollar, yetersiz ulaşım seçenekleri ve neredeyse tamamen yetersiz altyapıyı aşmak zorunda kalacaksınız. Ülkenin tek gerçek şehri olan Libreville’in kozmopolit başkenti dışında, Gabon gür orman, beyaz kumsallar, hızlı akan nehirleri ve uçuk manzaralardan oluşan keşfedilmemiş harikalar diyarıdır. Yanınızda yığınla para ya da sabır getirin ama kesinlikle bu cennet gibi seyahat deneyimini kaçırmayın.

Gabon Yönüne Uçan Havayolları