Barbados Uçak Bileti Satın Al

Barbados Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Barbados

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Barbados Dollar

Telefon kodu

1246

Başkent

Bridgetown

Şehirler

Barbados Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Barbados arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Grantley Adams havalimanı Barbados uçuşlarında kullanılır.
Barbados Uçak Bileti

Barbados Hakkında

Barbados, Karayip Antil adalar zincirinin bir parçası olan ülke ada ülkesi olmaktadır. Amerika’ya bağlı olmakta ve Güney Amerika’ya karadan bağlıdır. Ülkede tropikal iklim görülmekte ve başkenti Bridgetown olmaktadır. Atlas okyanusunda bulunan ada, deniz seviyesinden 340 metre yüksekliktedir. Karayip fay hattı üzerinde görülen adada çok fazla deprem görülmemektir. Ada içerisinde karma bir ekonomi bulunmakta ve yaşam standartları oldukça yüksek olmaktadır. Ülke içerisinde yerel pazarlar, Kriket sahaları, needhams burnu, Folestone Marine Park ve Müzesi, Harrisons mağarası, Ocean Park ve Sir Frank Hutson Şeker Müzesi gibi mekânlar turistlerin en çok tercih ettiği merkezler arasında yer almaktadır. Doğa tutkunları için vahşi yaşam, botanik bahçesi ve denizaltı turları da bulunmaktadır.

Barbados’ta aradığınız her şeyi bulacaksınız: devasa sahil kenarı tesislerinden küçük motellere, çılgın gece hayatından büyüleyici bahçelere ve sakin doğu kıyılarında sörfe kadar her şeyi bu popüler tatil merkezinde bulabilirsiniz.  
 

Barbados Yönüne Uçan Havayolları