Amsterdam Telaviv Yafo Uçak Bileti

Amsterdam - Telaviv Yafo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Telaviv Yafo Yerel Saat 23:20
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3290 KM

Amsterdam - Telaviv Yafo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Amsterdam - Telaviv Yafo Uçak Biletleri

Amsterdam - Telaviv Yafo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Amsterdam - Telaviv Yafo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Amsterdam Hakkinda

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti olmakta ve nüfus bakımından ülkenin en kalabalık şehri olmaktadır. Kanalları ile ünlü olmakta ve Amstel ırmağı üzerinde kurulu olmaktadır. İnsandan çok bisiklet bulunan bu şehir in büyük bölümü deniz seviyesinin oldukça altında olmaktadır. Eski dönemlerde bir ihtiyaç olan botevler, şimdiler ise bir yaşam şekli olmakta ve 2500’den fazla insanın su üzerinde yüzen bu evlerde yaşadığı bilinmektedir. Kültürel alanda yapısına bakıldığında çok dilli bir kent olan Amsterdam, içerisinde İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca da konuşulmaktadır. En ünlü mekanları arasında Dam Meydanı bulunur ve bu meydanda bulunan Kraliyet sarayının alt kısmında 14000 ahşap kazık bulunmaktadır. Müzeleri ile de ünlü olan şehir Avrupa’nın en çok turist çeken beşinci merkezi olmaktadır.

Amsterdam - Telaviv Yafo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Amsterdam - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Amsterdam - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3290 KM kadardır.
Amsterdam ve Telaviv Yafo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Amsterdam - Telaviv Yafo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde easyJet, American Airlines, Delta Air Lines, KLM, Smart Wings, Aeromexico, Arkia, El Al Israel Airlines, Air France, Transavia Airlines, Kenya Airways firmalarıdır.
Amsterdam - Telaviv Yafo arasında Schiphol , Sde Dov, Ben Gurion Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Telaviv Yafo