Samsun - Malatya Otobüs Bileti

Samsun - Malatya Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı
  SAMSUN
  07:30
  MALATYA
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  SAMSUN
  12:00
  MALATYA
  100 TL
 • Tokat Yıldızı
  SAMSUN
  12:30
  MALATYA
  100 TL
 • Mardin Seyahat
  SAMSUN
  14:00
  MALATYA
  23:20
  100 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  SAMSUN
  14:00
  MALATYA
  22:50
  99 TL
 • Tokat Seyahat
  SAMSUN
  16:00
  MALATYA
  100 TL
 • Öz Diyarbakır
  SAMSUN
  20:00
  MALATYA
  04:50
  110 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  SAMSUN
  21:30
  MALATYA
  06:50
  100 TL
 • Tokat Yıldızı
  SAMSUN
  23:59
  MALATYA
  100 TL

Samsun - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Mis Amasya
Tokat Seyahat
Özlem Cizre Nuh
Can Diyarbakır Turizm
Mardin Seyahat
Tokat Yıldızı
Vangölü Turizm
Adıyaman Gülaras
Öz Diyarbakır
Elazığ Hazar Turizm
Metro Turizm

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Samsun - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  14°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  18°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  19°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  17°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
0
Plaka
44
Telefon Kodu
422