Samsun Malatya Otobüs Bileti

Samsun - Malatya Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı Seyahat
  ÇARŞAMBA
  14:00
  MALATYA
  23:59
  420,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ÇARŞAMBA
  18:15
  MALATYA
  04:00
  370,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  ÇARŞAMBA
  18:30
  MALATYA
  05:30
  420,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  ÇARŞAMBA
  12:30
  MALATYA
  22:30
  370,00 TL
 • Tokat Seyahat
  ÇARŞAMBA
  17:00
  MALATYA
  02:30
  420,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  ÇARŞAMBA
  18:20
  MALATYA
  03:20
  420,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ÇARŞAMBA
  19:00
  MALATYA
  04:00
  450,00 TL
 • Vangölü Turizm
  SAMSUN
  12:00
  MALATYA
  21:30
  400,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  SAMSUN
  15:00
  MALATYA
  00:30
  350,00 TL
 • Mardin Seyahat
  SAMSUN
  13:00
  MALATYA
  22:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Öz Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı

Samsun - Malatya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Malatya arası genellikle 9 saat 59 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Malatya arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Mardin Seyahat, Metro Turizm, Mis Amasya, Mis Amasya Tur, Öz Diyarbakır, Özlem Cizre Nuh, Tokat Seyahat, Tokat Yıldızı firmalarıdır.
Samsun Malatya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 420 TL kadardır.
En ucuz Samsun Malatya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Samsun - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -5°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • açık
  Cum
  açık
  -15°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  -14°C
 • açık
  Paz
  açık
  -14°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422