Mersin - Sivas Otobüs Bileti

Mersin - Sivas Otobüs Seferleri

 • Hedef Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  09:30
  SIVAS
  85 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  10:30
  SIVAS
  17:50
  90 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  12:00
  SIVAS
  19:20
  90 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  13:30
  SIVAS
  23:20
  90 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  14:00
  SIVAS
  21:20
  90 TL
 • Ak Aksu Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  14:00
  SIVAS
  22:20
  90 TL
 • Kars Kalesi
  MERSIN (İÇEL)
  14:30
  SIVAS
  22:50
  90 TL
 • Turay Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  17:00
  SIVAS
  01:20
  80 TL
 • Esadaş
  MERSIN (İÇEL)
  17:00
  SIVAS
  00:50
  80 TL
 • Metro Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  SIVAS
  02:20
  70 TL
 • Turay Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  20:00
  SIVAS
  04:20
  80 TL
 • Hedef Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  22:30
  SIVAS
  70 TL
Tümünü Göster

Mersin - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Esadaş
Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Seyahat
Tokat Seyahat
Turay Turizm

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Mersin - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  8°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  10°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  9°C
 • açık
  Per
  açık
  8°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346