Malatya - Bursa Otobüs Bileti

Malatya - Bursa Otobüs Seferleri

 • Elazığ Murat Turizm
  MALATYA
  15:30
  BURSA
  06:50
  180 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  MALATYA
  16:00
  BURSA
  09:20
  180 TL
 • Beydağı Turizm
  MALATYA
  18:00
  BURSA
  09:20
  180 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  19:15
  BURSA
  180 TL
 • Öz Diyarbakır
  MALATYA
  19:30
  BURSA
  09:20
  180 TL
 • Muş Yolu Turizm
  MALATYA
  19:30
  BURSA
  11:20
  180 TL
 • Lider Muş Turizm
  MALATYA
  19:30
  BURSA
  08:50
  180 TL
 • Vangölü Turizm
  MALATYA
  21:30
  BURSA
  180 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  MALATYA
  15:30
  BURSA
  06:50
  180 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  19:15
  BURSA
  180 TL
 • Öz Diyarbakır
  MALATYA
  19:30
  BURSA
  09:20
  180 TL
 • Muş Yolu Turizm
  MALATYA
  19:30
  BURSA
  11:20
  180 TL
Tümünü Göster

Malatya - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Ercis Sema
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Malatya Zafer Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Diyarbakır

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Malatya - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  3°C
 • açık
  Cum
  açık
  8°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  6°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  4°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224