Kütahya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Kütahya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Pamukkale Turizm
  KÜTAHYA
  00:15
  SAKARYA
  03:00
  80 TL
 • Anadolu Ulaşım
  KÜTAHYA
  01:00
  SAKARYA
  04:00
  80 TL
 • Metro Turizm
  KÜTAHYA
  01:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:20
  85 TL
 • KÜTAHYA
  01:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:50
  80 TL
 • Kontur Turizm
  KÜTAHYA
  01:45
  SAKARYA
  04:00
  80 TL
 • Antalya Toros Turizm
  KÜTAHYA
  02:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:20
  70 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  KÜTAHYA
  02:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:20
  90 TL
 • Metro Turizm
  KÜTAHYA
  02:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:50
  85 TL
 • Metro Turizm
  KÜTAHYA
  03:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:50
  85 TL
 • Anadolu Ulaşım
  KÜTAHYA
  03:30
  SAKARYA
  06:15
  80 TL
 • Metro Turizm
  KÜTAHYA
  04:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:50
  85 TL
 • Pamukkale Turizm
  KÜTAHYA
  04:30
  SAKARYA
  07:30
  80 TL
Tümünü Göster

Kütahya - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alanyalılar Turizm
Es Es İsmail Ayaz
İsmail Ayaz
İstanbul Kalesi
Astur Kütahya
Kütahyalılar Turizm
Kütahyalılar Turizm
Metro Turizm
Özkaymak
Safa Turizm
Ulusoy Seyahat
Yıldız Varan

Kütahya Hakkında

Dünyaca ünlü porselenleri ve çinileri ile ünlü olan Kütahya, Dumlupınar bölgesiyle de oldukça dikkat çekmektedir. 

Hititler, Frigler ve Persler gibi birçok farklı uygarlığın içinde yaşadığı bir kent olmuştur. Termal turizmin de önemli temsilcilerinden bir olan Kütahya’da, her zaman dikkat çeken savaşın izlerini taşıyan Dumlupınar Müzesi, savaşın soğukluğunu ziyaretçilerine hissettirmektedir. Yaz kış gezilebilecek olan Kütahya, birçok Ege kenti gibi termal kaplıcaları ile dikkat çeker.

Romatizma hastalığı olanların sık ziyaret ettiği bu kentte, zengin bir mutfak da vardır. Eğer en uygun otobüs bileti kampanyalarında Kütahya kentini görürseniz, mutlaka bir iki günlük zaman ayırmanız gerekir.
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Kütahya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları