Sakarya (Adapazarı) Kütahya Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Kütahya Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ADAPAZARI
  00:30
  KUTAHYA
  03:30
  200,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:30
  KÜTAHYA
  04:30
  170,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  02:30
  KÜTAHYA
  05:25
  190,00 TL
 • Alanyalılar Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  13:35
  KÜTAHYA
  17:00
  280,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  KÜTAHYA
  02:00
  190,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  KÜTAHYA
  03:15
  230,00 TL
 • Best Van Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  KÜTAHYA
  03:20
  180,00 TL
 • Kütahyalılar
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  02:30
  KÜTAHYA
  05:30
  200,00 TL
 • Antalya Toros Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  02:45
  KÜTAHYA
  05:45
  299,00 TL
 • Star Diyarbakır
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:00
  KÜTAHYA
  18:15
  120,00 TL
 • Golden Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  23:00
  KÜTAHYA
  01:45
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Kütahya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alanyalılar Turizm
Es Es İsmail Ayaz
İstanbul Kalesi
Astur Kütahya
Kütahyalılar Turizm
Kütahyalılar Turizm
Metro Turizm
Pamukkale
Safa Turizm
Ulusoy Seyahat
Yıldız Varan

Sakarya (Adapazarı) - Kütahya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Kütahya arası genellikle 3 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Kütahya arasında sefer yapan otobüs firmaları Alanyalılar Turizm, Es Es İsmail Ayaz, İstanbul Kalesi, Astur Kütahya, Kütahyalılar Turizm, Kütahyalılar Turizm, Metro Turizm, Pamukkale, Safa Turizm, Ulusoy Seyahat, Yıldız Varan firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Kütahya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Kütahya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Kütahya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kütahya Otogar şehir merkezine yakın mesafededir ve taksi, servis, belediye otobüsü ve dolmuşlarla kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir içinden otogara, otogardan da şehir içine çift yönlü olarak ulaşım sağlanmaktadır. Belirli saatlerde yoğun olan seferler, gece saatlerinde azalmaktadır ve bu nedenle taksi ile ulaşım tercih edilmektedir.

Özel halk otobüslerinin sefer düzenlediği otogardan gece seferleri de yapılmaktadır ve otobüs saatlerine göre ulaşım imkanları farklılık gösterebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile şehir merkezine ulaşmak istediğinizde otogardaki taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yıllardır hizmet veren Çinigar taksi (0274) 225 13 99 numarasından ulaşılabilir ve otogardaki bekleme alanlarında sıralı taksilerden birine binilebilir.

Taksi ücretleri 3.5 TL açılış 3 TL km başına eklenen ücretler olarak hesaplanmaktadır. Şehir merkezi ya da farklı bir noktaya 24 saat boyunca otogardan taksi hizmeti alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminale gelen otobüsler iki vardiya halinde çalışmaktadır. İlki sabah 8 akşam 11 arası, ikincisi ise akşam 11, sabah 8 arası olan otobüslerdir.

Gündüz otobüsleri 7/A, 9, 14, 16, 20, 26, 27; gece otobüsleri ise 20, 26, 27 numaralı otobüslerdir. Otobüslerin güzergah bilgilerine Kütahya belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde E-Kent adı verilen akıllı kartlar kullanılır ve kontör bittikçe doldurulabilme özelliğine sahiplerdir. E-Kartları otogardan, otobüs durakları ve büfelerden temin edebilirsiniz ve yüklemeleri otomatlardan yapabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleri dışında eski servis araçları otogara gidiş ve geliş hizmeti vermemektedir. Büyük otobüs firmaları, otogardan şehir merkezi ve ilçelere ücretsiz  servis hizmeti vermektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Mahalle ulaşımının en önemli araçları olan dolmuşlarla şehir merkezine ulaşıp, gitmek istediğiniz güzergah şehir  merkezinden farklıysa aktarma ile devam ederek ulaşımınızı toplu taşımacılıktan yana gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler şehir merkezinde ve ilçelerdeki hareket noktalarından kalkmaktadır.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Kütahya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kütahya Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -5°C

Haritada Kütahya

Kütahya Hakkında

Nüfus
571.463
Plaka
43
Telefon Kodu
274