Kayseri Niğde Otobüs Bileti

Kayseri - Niğde Otobüs Seferleri

 • Hedef Turizm
  KAYSERI
  13:30
  NIĞDE
  15:00
  100,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  KAYSERI
  02:30
  NIĞDE
  04:00
  120,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  KAYSERI
  16:00
  NIĞDE
  17:45
  120,00 TL
 • Kars Kalesi
  KAYSERI
  21:30
  NIĞDE
  23:15
  100,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAYSERI
  19:48
  NIĞDE
  21:18
  120,00 TL
 • Topçam Turizm
  KAYSERI
  00:30
  NIĞDE
  02:15
  120,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  KAYSERI
  01:30
  NIĞDE
  03:00
  120,00 TL
 • As Adana Seyahat
  KAYSERI
  02:00
  NIĞDE
  03:44
  120,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  KAYSERI
  03:30
  NIĞDE
  05:30
  120,00 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  08:00
  NIĞDE
  09:30
  120,00 TL
 • RH Turizm
  KAYSERI
  01:00
  NIĞDE
  03:00
  120,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  KAYSERI
  02:00
  NIĞDE
  04:00
  120,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Niğde Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Adana Seyahat
Iğdırlı Turizm
Kars Kalesi
Kent Turizm
Lider Adana Seyahat
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Mersin Travel Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Seyahat
Özlem Adana Turizm

Kayseri - Niğde Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Niğde arası genellikle 1 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Niğde arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Iğdırlı Turizm, Kars Kalesi, Kent Turizm, Lider Adana Seyahat, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Mersin Travel Turizm, Metro Turizm, Öz Sivas Seyahat, Özlem Adana Turizm firmalarıdır.
Kayseri Niğde otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Niğde otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Niğde Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Şahinali mahallesinde yer alan otogara servisler ve minibüslerle ulaşmak mümkündür. Niğde otogarında taksi hizmeti de vardır ve her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Komşu illere ve ilçelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayan Niğde otogarında, bazen indirimli otobüs bileti kampanyaları düzenlenmektedir. Günübirlik olarak yakın illere de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Nevşehir, Kayseri gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşmak için en uygun otobüs bileti bulacağınız yerel firmalarla seyahat edebilirsiniz.

Ulaşım konusunda minibüslerden yararlanılır ve şehirde halk otobüsleri de vardır. Taksi ise en son tercih edilen ulaşım araçlarından biridir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalde bulunan taksi durağından taksi ile gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri bazen çok yüksek olabileceğinden şoförle önceden görüşerek ücret konusunda bilgi alabilirsiniz. Taksi durağı için 0388 213 12 22 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde kent kart ile binilebilen otobüslerle Niğde’nin her yerine ulaşım mümkündür. Otobüs seferleri saat 06:30’da başlamaktadır. Akşam 20:00’den sonra zor bir ulaşım imkanı bulunan otobüs seferleri, otogardan şehir merkezi ve diğer ilçelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Otobüslerde geçerli olan Kent Kartı satın almak için terminal gişeleri ve bilet satış noktalarına 5 TL ödeyerek karta sahip olabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servislerle şehir merkezine ulaşım için otogarda yer alan farklı güzergahlara giden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilmek için otobüs bileti aldığınız firmayla iletişim kurabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Niğde’de ulaşımın çoğunda minibüsler hakimdir. Minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Minibüsler ekonomik fiyat avantajlarıyla istediğiniz yere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır.

En Popüler Kayseri - Niğde Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Niğde Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -12°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -16°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -17°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -16°C

Haritada Niğde

Niğde Hakkında

Nüfus
346.114
Plaka
51
Telefon Kodu
388