Kayseri - Nevşehir Otobüs Bileti

Kayseri - Nevşehir Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  KAYSERI
  06:00
  NEVŞEHIR
  06:50
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  07:00
  NEVŞEHIR
  08:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  09:00
  NEVŞEHIR
  10:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  13:00
  NEVŞEHIR
  14:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  17:00
  NEVŞEHIR
  18:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  19:00
  NEVŞEHIR
  20:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  21:00
  NEVŞEHIR
  22:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  22:00
  NEVŞEHIR
  23:20
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  23:30
  NEVŞEHIR
  00:50
  21 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  23:59
  NEVŞEHIR
  00:50
  21 TL

Kayseri - Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Yükseller Aksaray Birlik
Öz Sivas Seyahat
Nevşehirliler Seyahat
Lider Doğu Anadolu Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Öncü Seyahat
Huzur Turizm
RH Turizm
Metro Turizm
Turay Turizm
Star Batman

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Nevşehir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır. Necip Fazıl Bulvarı Göre’de bulunmaktadır. 0384 213 40 25 numarasından ulaşabileceğiniz otogarda taksi, minibüs ve servislerle şehir içi otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Otogar merkezde bulunduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Turizm açısından her mevsim aktif bir şekilde hizmet veren otogarda, ulaşım konusunda bir sorun yaşanmadan istediğiniz yere varabilirsiniz.

Ancak gece saatlerinde ulaşım için taksi kullanılmasından başka seçenek yoktur. Ayrıca isterseniz araç da kiralayabilirsiniz. Kiralık araç hizmet için 0 384 411 43 45 - 0 506 994 03 44 numarasından araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ulaşım için uzun süreli seyahatlerde kiralık araçlar iyi birer seçenek olabilirler.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için terminal taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0384) 214 10 20 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp merkeze ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

1, 2, 4 ve 5 numaralı mavi otobüslerle terminale ulaşım sağlanmaktadır. Terminalden direkt olarak kalkış yapan otobüslerle de üniversite, Ürgüp ve Forum AVM çevresindeki bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüslerle ulaşım için ihtiyacınız olan araçları otogardaki şehir içi bölümünden bulabilirsiniz. Şehir içinde her güzergaha ulaşabilmeniz için mavi otobüslerle akşam 21’e kadar ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının servisleri otellere ve şehir merkezine servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz olan servislerin saatlerine ve güzergah bilgilerine bilet aldığınız otobüslerin yazıhanelerinden ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Nevşehir’de minibüslerle ulaşım yoktur. Minibüsler yerine kullanılan turistik yerlere giden otobüs ve servisler bulunmaktadır. Bunlara terminalden ulaşabilirsiniz ve ekonomik ücretler karşılığında ulaşım sağlayabilirsiniz. 

En Popüler Kayseri - Nevşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Nevşehir Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  3°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  2°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -5°C

Haritada Nevşehir

Nevşehir Hakkında

Nüfus
0
Plaka
50
Telefon Kodu
384