Öncü Seyahat Online Otobüs Bileti

Öncü Seyahat Hakkında

Öncü Seyahat

Öncü Seyahat, Nevşehir merkezli olarak kurulan bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Firma 2007 yılında Süleyman Öncü tarafından kurulduğu için Öncü Seyahat adını almıştır. Merkezi Nevşehir'de yer alan bu firma çok sayıda ilimize sefer düzenlemektedir.

Hizmetleri

Öncü seyahat seferleri düzenlediği illerde bulunan şubeleri ile hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda Ankara, Kayseri, Antalya, İstanbul, Sakarya, Nevşehir ve Aksaray illerinde acenteleri bulunmaktadır. Bilet almak ya da iptal etmek isteyen yolcular bu noktalara gelerek işlemlerini yapabilirler. Bunun yanı sıra firmanın kendi internet sayfası da bulunuyor. Yolcular internet üzerinden de bilet alım ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilir.
Öncü Seyahat ile ilgili işlemleri şubeye gitmeden gerçekleştirmek isteyenler çağrı merkezi numarasını da arayabilir. Yetkili kimseler en kısa süre içerisinde sorun ile ilgili çözüm bulma yoluna gidecektir. Öncü Seyahat otobüs firmasına bu numaradan 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.
Öncü Seyahat firması son model araçlarla yolcularına hizmet sunuyor. Bu kapsamda araçların tamamında televizyon bulunuyor. Televizyonda müzik ve film keyfi de mümkün oluyor. Bunlara ek olarak araçlara göre değişmekle birlikte priz, wi-fi ve radyo gibi ek özellikler de bulunabiliyor.
Öncü Seyahat Türkiye genelinde çok sayıda dinlenme tesisinde mola veriyor. Böylelikle dinlenme tesislerinde yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri sağlanıyor. Yemekten tuvalete, namazdan hediyelik eşyaya kadar tüm ihtiyaçlar bu tesislerde giderilebilir.


Seferleri

Öncü Seyahat Nevşehir merkezli olarak hizmet sunmaktadır. Bu nedenle Öncü Seyahat seferleri Nevşehir ile diğer iller arasında gerçekleşiyor. Bu iller ise İstanbul, Ankara, Sakarya, İzmit, Kayseri ve Gebze'dir. Yoğunluğa göre sefer eklenmesinin yanı sıra genellikle günde bir sefer olduğunu ifade edebiliriz.


Otobüs Filosu

Öncü Seyahat otobüs filosu oldukça modern araçlardan oluşmaktadır. Sayı güncel olarak değişmekle birlikte 30'un üzerinde araca sahip olan firma son model araçları tercih ediyor. Bu sayede yolcuların daha güvenli bir şekilde yolculuk edebilmeleri sağlanıyor.
Filoda geçici olarak bulundurulan araçlar da yer alıyor. Bu araçlar yoğunluk olan dönemlerde hizmet vermekte ve böylelikle sefer talepleri karşılanmaktadır. Ancak her türlü durumda kaliteden bir taviz verilmemektedir.

Öncü Seyahat İletişim

Telefon: (0384)-213-55-37
E-Posta: bilgi@oncuseyahat.com
Website:

Adres:
Adnan Menderes Otobüs Terminali No:2-7 Nevşehir/TÜRKİYE

Öncü Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öncü Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (12)
Ortalama Puan

1.67

15 Değerlendirme

Y****

L****

27-08-2022

Ortaköyden Ankaraya Otobandan gittik 2 Saatte vardık süper öbür Şirketler eski yoldan 4 saatte varıyor


S****

K****

28-07-2022

Hiç memnun kalmadım birbucuk saat geç geldi


G****

D****

20-10-2021

Bir kaç seferdir Öncü Seyahat ile yolculuk yapıyorum. Oldukça memnunum. Belirttiği saatte ulaşımı sağlıyor. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.


k****

****

21-07-2021

Ben hayatımda böyle reZil ilgisiz kaba bir firma ile karşılaşmadım asla tavsiye etmiyorum klima çalışmıyor muavin bilgisiz emaneten gelmiş sanki kaptanın beyni dönmüş gibi kabadayı modunda tek kelime ile reZil bi firma hatta dönüş yolunada almıştım iptal ettim


H****

D****

19-07-2021

10 yılı aşkın otobüs seyahati yaparım. Türkiye'deki hemen hemen şehirler arası ulaşım sağlayan tüm otobüs firmaları ile seyahat etmişimdir. İnanın bana en kötüsü diyebilirim. Saatinde kalkmıyor. Adam akıllı bilet kontrolü yapılmıyor. Bir hata olduğunda hatalı yolcu oluyor. Yol üzerinde tüm otogarlara giriyor. Girdiği otogarlarda araçtan inmek yasak diyorlar. İlk molayı 5 saat sonra verdik. İnsanız acıkabiliriz ihtiyacımız olabilir, sürekli oturuyoruz kalkmamız gerekebilir ama yok. PİŞMANLIKTIR !


G****

T****

19-07-2021

Belediye otobüsü gibi her yerde durarak geldik. 12 saatlik yolculuk 15 saat sürdü. Koltukları cok dar ve rahatsız.


E****

****

18-07-2021

Rezalet bir otobüstü koltuklar arası mesafe çok kısaydı bebeğimle rezil olduk klimalar çalışmıyordu bazı koltuklar geriye doğru yapışık ve kitliydi


F****

A****

18-07-2021

Asla tavsiye etmiyorum çok kötü şikayet ciyim bütün otobustekiler rezil oldu Klima çalışmıyor Soğuksu yok Araba arıza çıkarıyor


O****

H****

12-06-2021

Yolda ariza yaptı m sınava yetişemedim.. sakın tercih etmeyin tövbe.


A****

D****

27-05-2021

Ben memnun kaldım, herhangi bir sorunla karşılaşmadım yolculuk boyunca.