Kayseri Kırşehir Otobüs Bileti

Kayseri - Kırşehir Otobüs Seferleri

 • Siirt Kurtalan Ekspres
  KAYSERI
  03:30
  KIRŞEHIR
  05:15
  100,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  06:30
  KIRŞEHIR
  09:00
  80,00 TL
 • Hedef Turizm
  KAYSERI
  11:00
  KIRŞEHIR
  12:30
  100,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  14:30
  KIRŞEHIR
  16:00
  80,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  KAYSERI
  19:30
  KIRŞEHIR
  22:00
  100,00 TL
 • Ede Turizm
  KAYSERI
  21:00
  KIRŞEHIR
  23:00
  100,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  01:30
  KIRŞEHIR
  03:00
  100,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  01:30
  KIRSEHIR
  04:00
  90,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  KAYSERI
  02:30
  KIRŞEHIR
  04:30
  100,00 TL
 • Mardin Seyahat
  KAYSERI
  04:00
  KIRŞEHIR
  06:00
  80,00 TL
 • RH Turizm
  KAYSERI
  07:00
  KIRŞEHIR
  09:00
  100,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  14:30
  KIRŞEHIR
  16:00
  100,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Kırşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Devran
Ede Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kent Turizm
Lider Elbistan
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Malatya Medine Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Öz Elbistan

Kayseri - Kırşehir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Kırşehir arası genellikle 1 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Kırşehir arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Devran, Ede Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kent Turizm, Lider Elbistan, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Malatya Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm, Metro Turizm, Öz Elbistan firmalarıdır.
Kayseri Kırşehir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Kırşehir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Kırşehir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırşehir Otobüsünüzden indiğinizde otogarın önünde özel alanlarında bekleyen taksileri ve minibüsleri görürüsünüz. Şehir içi ulaşım oldukça kolay ve pratiktir.

Her bütçeye en uygun ulaşım şekillerini bulabileceğiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz ilçeye ya da şehir merkezine ulaşabileceğiniz 24 Aralık Caddesi üzerinde bulunan otogar, Kılıçözü Sanayi Sitesine yakındır.

Otogardan ulaşım için taksi, servis ve belediyenin toplu taşıma hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüsten indiğinizde hemen göreceğiniz otogar taksileri ile konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Şehir merkezin yakın olduğu için taksi ücreti de çok fazla olmayacaktır ve 10 – 15 TL gibi fiyatlarla kısa sürede şehir merkezine ulaşma imkanına kavuşacaksınız. Taksi ile diğer ilçelere gitmek için fiyat konusunda bilgi almanız sürprizlerle karşılaşmamak açısından iyi olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırşehir kentinde sanayi yönüne giden otobüslere binerek otogar durağında inebilirsiniz. Ayrıca karşı yönden yine şehir merkezine ulaşıp gitmek istediğiniz yöne giden minibüs ve otobüslerle aktarma yapabilirsiniz.

Otobüs sayısı az olan Kırşehir belediyesi, bu sayıyı arttırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Otobüslerde bilet ve para geçerlidir. Otobüs saatleri ve güzergahları şehir merkezindeki hareket amirliğinden öğrenilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ulusal ve bazı yerel otobüs firmaları, şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetler için otobüs firmanızın yazıhanesinden bilgi alabilir ve servis güzergahlarıyla saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Sabah 06:30’dan akşam 22:00’ye kadar minibüslerle şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Sanayi minibüsleri, otogarın önünden geçmektedir ve otogarda inip, karşı güzergahta şehir merkezi ya da sanayi yönüne devam edebilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Kırşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kırşehir Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -9°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -10°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -11°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -13°C

Haritada Kırşehir

Kırşehir Hakkında

Nüfus
225.562
Plaka
40
Telefon Kodu
386