Kayseri İzmir Otobüs Bileti

Kayseri - İzmir Otobüs Seferleri

 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  23:50
  İZMIR
  13:09
  280,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  23:59
  İZMIR
  12:10
  300,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  KAYSERI
  23:00
  İZMIR
  12:15
  280,00 TL
 • Malatya Medine Turizm
  KAYSERI
  19:00
  İZMIR
  08:15
  270,00 TL
 • Best Van Turizm
  KAYSERI
  01:30
  İZMIR
  14:45
  500,00 TL
 • Lider Elbistan
  KAYSERI
  17:30
  İZMIR
  06:30
  500,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  KAYSERI
  20:00
  İZMIR
  09:15
  300,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KAYSERI
  23:30
  İZMIR
  12:35
  320,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  23:55
  İZMIR
  13:10
  500,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  01:30
  İZMIR
  14:30
  400,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  KAYSERI
  17:30
  İZMIR
  06:30
  250,00 TL
 • Kars Kalesi
  KAYSERI
  23:00
  İZMIR
  12:00
  230,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Elazığ Hazar Turizm
Has Bingöl
Kars Kalesi
Kent Turizm
Lider Elbistan
Lider Muş Turizm
Lüks Afşınlılar Seyahat
Malatya Medine Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm

Kayseri - İzmir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri İzmir arası genellikle 13 saat 19 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri İzmir arasında sefer yapan otobüs firmaları Elazığ Hazar Turizm, Has Bingöl, Kars Kalesi, Kent Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat, Malatya Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm firmalarıdır.
Kayseri İzmir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 280 TL kadardır.
En ucuz Kayseri İzmir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Kayseri - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

İzmir Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  2°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  2°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  0°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232