Kayseri Denizli Otobüs Bileti

Kayseri - Denizli Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  03:30
  DENIZLI
  14:30
  450,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  KAYSERI
  23:29
  DENIZLI
  10:29
  250,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  KAYSERI
  23:30
  DENIZLI
  10:30
  270,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  KAYSERI
  14:00
  DENIZLI
  02:45
  330,00 TL
 • Lider Elbistan
  KAYSERI
  17:30
  DENIZLI
  04:30
  400,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAYSERI
  22:30
  DENIZLI
  09:30
  300,00 TL
 • Esadaş
  KAYSERI
  23:15
  DENIZLI
  11:15
  300,00 TL
 • Aras Seyahat
  KAYSERI
  23:30
  DENIZLI
  10:45
  300,00 TL
 • Patnos İtimat
  KAYSERI
  23:45
  DENIZLI
  11:45
  350,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  KAYSERI
  19:00
  DENIZLI
  06:14
  330,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  17:00
  DENIZLI
  03:30
  280,00 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  18:00
  DENIZLI
  04:30
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aras Seyahat
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Esadaş
Kent Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lider Elbistan
Malatya Zafer Turizm
Metro Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat

Kayseri - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Denizli arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Aras Seyahat, Best Van Turizm, Beydağı Turizm, Esadaş, Kent Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lider Elbistan, Malatya Zafer Turizm, Metro Turizm, Nevşehirliler Seyahat, Öz Elbistan, Öz Erciş Seyahat firmalarıdır.
Kayseri Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Kayseri - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -3°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -0°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258