Kayseri - Aydın Otobüs Bileti

Kayseri - Aydın Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  00:30
  AYDIN
  140 TL
 • **Mek Ağrı Turizm
  KAYSERI
  01:00
  AYDIN
  12:50
  110 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  03:30
  AYDIN
  140 TL
 • Şanal Turizm
  KAYSERI
  16:30
  AYDIN
  06:20
  140 TL
 • Lider Elbistan
  KAYSERI
  17:00
  AYDIN
  05:50
  110 TL
 • Beydağı Turizm
  KAYSERI
  17:30
  AYDIN
  06:20
  100 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  17:30
  AYDIN
  07:20
  100 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  18:00
  AYDIN
  140 TL
 • Öz Elbistan
  KAYSERI
  18:00
  AYDIN
  100 TL
 • Iğdırlı Turizm
  KAYSERI
  22:30
  AYDIN
  10:20
  130 TL

Kayseri - Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Kent Turizm
Best Van Turizm
Kırşehir Şanal
Nevşehirliler Seyahat
Lider Doğu Anadolu Turizm
Malatya Zafer Turizm
Öz Elbistan
Vangölü Turizm
Öz Erciş Seyahat
Süha Turizm
Patnos İtimat
Esadaş

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Aydın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Aydın otogarı şehir merkezine biraz uzak olduğu için otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti temin etmek için otogardaki yerel ulaşım araçları tercih edilmektedir.

Otogarın yeni yerine ulaşım için güzergah değiştiren sarı belediye otobüsleri, taksi ve dolmuşlarla otogardan diğer ilçelere, diğer ilçelerden de otogara ulaşım sağlanabilmektedir. Otogarın yeni yeri geniş olduğu için, tüm şehir içi araçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarı otobüsler için Aykart kullanılmaktadır. Aykart satın almak istediğinizde terminaldeki büfelerden satın alabilirsiniz ve duraklardaki otomatlardan kontörünüz bittikçe yükleme yaptırabilirsiniz. Öğrenci ve yaşılar için de Aykart ile indirimli ulaşım imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0256 518 73 21 numarasından çağrılabilir ve otogar çıkışında bulunan taksilerle istenilen yere gidilebilmektedir. Taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Söke ve Nazilli ilçelerine otobüs vardır. Söke için 601, Nazilli için 602 numaralı otobüse binilmesi gerekmektedir. Otogara giden otobüslerin numaraları 1, 2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 ve 20 numaralı otobüsler yeni otogardan geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Söke, Didim, Kuşadası, Nazilli ve diğer bölgelere ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır. Bu servisler için otobüs şirketinizden bilgi alabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle de tüm ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Otogarın içerisinde bulunan dolmuş durağından, gideceğiniz ilçenin güzergahını izleyen minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve ücretleri de oldukça uygundur. 

En Popüler Kayseri - Aydın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  26°C
 • açık
  Paz
  açık
  23°C
 • açık
  Pzt
  açık
  23°C
 • açık
  Sal
  açık
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  22°C

Haritada Aydın

Aydın Hakkında

Nüfus
0
Plaka
9
Telefon Kodu
256