İstanbul - Bolu Otobüs Bileti

İstanbul - Bolu Otobüs Seferleri

 • Çorum Kargı Turizm
  ESENLER OTOGARI
  21:30
  BOLU
  01:20
  100 TL
 • Aksakal Seyahat
  BALAT
  21:30
  BOLU
  01:20
  120 TL
 • Çorum Kargı Turizm
  ALIBEYKÖY
  21:30
  BOLU
  01:20
  100 TL
 • Efetur
  İSTANBUL
  21:30
  BOLU
  02:30
  140 TL
 • Efetur
  İSTANBUL
  21:50
  BOLU
  02:30
  140 TL
 • Ankara As Turizm
  ESENLER OTOGARI
  22:00
  BOLU
  02:50
  150 TL
 • Erbaa Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  22:00
  BOLU
  01:50
  99 TL
 • Çorum Kargı Turizm
  ALIBEYKÖY
  22:00
  BOLU
  01:50
  100 TL
 • Ankara As Turizm
  ESENYURT
  22:00
  BOLU
  02:50
  150 TL
 • Erbaa Seyahat
  ALIBEYKÖY
  22:15
  BOLU
  02:05
  99 TL
 • Lüks Amasya İtimat Turizm
  GAZI MAHALLESI (SULTANGAZI)
  22:15
  BOLU
  02:05
  119 TL
 • Ankara As Turizm
  ALIBEYKÖY
  22:30
  BOLU
  03:20
  150 TL
Tümünü Göster

İstanbul - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ankara As Turizm
As Bafra
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Bizim Iğdır Seyahat
Çorum Kargı Turizm
Dilmenler Turizm
Doğuş Iğdır Turizm
Ede Turizm
Efe Tur

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler İstanbul - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -1°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -9°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -8°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374