İstanbul Bolu Otobüs Bileti

İstanbul - Bolu Otobüs Seferleri

 • Aksakal Seyahat
  KÜÇÜKKÖY
  19:00
  BOLU
  23:00
  300,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  ESENLER OTOGARI
  11:30
  BOLU
  16:30
  220,00 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKOY TESIS
  00:20
  BOLU
  05:00
  259,00 TL
 • Sıla Ardahan Kalesi
  ESENLER OTOGARI
  09:45
  BOLU
  14:50
  190,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  ESENLER OTOGARI
  10:00
  BOLU
  15:41
  201,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  ESENLER OTOGARI
  15:00
  BOLU
  20:00
  200,00 TL
 • Lüks Erzincan Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  BOLU
  20:00
  200,00 TL
 • Dilek Seyahat
  ESENYURT
  18:30
  BOLU
  01:30
  180,00 TL
 • Villa Turizm
  ESENLER OTOGARI
  20:29
  BOLU
  01:29
  180,00 TL
 • Niğde Vip Turizm
  ESENLER OTOGARI
  21:00
  BOLU
  02:40
  200,00 TL
 • Varan Turizm
  ALIBEYKÖY
  00:20
  BOLU
  05:25
  239,00 TL
 • Star Diyarbakır
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  06:15
  BOLU
  10:30
  240,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ankara As Turizm
As Bafra
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Bizim Iğdır Seyahat
Çorum Kargı Turizm
Dilmenler Turizm
Doğuş Iğdır Turizm
Ede Turizm
Efe Tur

İstanbul - Bolu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Bolu arası genellikle 4 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Bolu arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ankara As Turizm, As Bafra, Asil Bafra Express, Bafra Express Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Çorum Kargı Turizm, Dilmenler Turizm, Doğuş Iğdır Turizm, Ede Turizm, Efe Tur firmalarıdır.
İstanbul Bolu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Bolu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler İstanbul - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -5°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -7°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374