Isparta Gaziantep Otobüs Bileti

Isparta - Gaziantep Otobüs Seferleri

 • Isparta Petrol Turizm
  ISPARTA
  17:00
  GAZIANTEP
  06:30
  340,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ISPARTA
  20:00
  GAZIANTEP
  08:30
  400,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  ISPARTA
  19:30
  GAZIANTEP
  13:19
  500,00 TL
 • Ben Turizm
  ISPARTA
  21:30
  GAZIANTEP
  10:00
  450,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ISPARTA
  13:30
  GAZIANTEP
  02:00
  400,00 TL
 • Star Batman
  ISPARTA
  18:00
  GAZIANTEP
  06:45
  420,00 TL
 • Siirt Petrol
  ISPARTA
  17:00
  GAZIANTEP
  05:30
  400,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ISPARTA
  22:30
  GAZIANTEP
  11:30
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Isparta - Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ben Turizm
Dilmenler Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Isparta Petrol
Lider Adana Seyahat
Mardin Seyahat
Öz Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm
Seç Turizm
Star Batman

Isparta - Gaziantep Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Isparta Gaziantep arası genellikle 13 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Isparta Gaziantep arasında sefer yapan otobüs firmaları Ben Turizm, Dilmenler Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Isparta Petrol, Lider Adana Seyahat, Mardin Seyahat, Öz Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Seç Turizm, Star Batman firmalarıdır.
Isparta Gaziantep otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 340 TL kadardır.
En ucuz Isparta Gaziantep otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Isparta Hakkında

Merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in memleketi olan ve onun sayesinde oldukça gelişmiş bir şehir olan Isparta, Akdeniz Bölgesinde bulunmaktadır.


Göller yöresinde bulunan Isparta’nın oldukça düzenli bir şehir yapısı vardır. Kızıldağ Milli Parkı ve Kovada Gölü Milli Parkı turistik açıdan en önemli alanları arasındadır. Gül yetiştiriciliği ile ünlü olan bu memleket 2016’da açıklanan Yaşam Kalitesi endeksinde birinci seçilmiştir.

Tarım ve hayvancılıkla geçinen bir nüfusu olan Isparta, 1992 yılında açılan Süleyman Demirel Üniversitesi sayesinde daha fazla refah sahibi bir kent olmuştur. Modern bir kent olmasına rağmen, gelenekselliğinden ödün vermeyen bir kültürel değere sahiptir.

Her geçen gün gelişen daha modern bir hale gelen Isparta kültür turizmi açısından da önemli bir şehir olmuştur ve sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir.

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep

Gaziantep otogarı şehir merkezine uzak mesafededir. Bu nedenle ulaşım konusunda zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Yerel firmalardan genelde en uygun otobüs bileti satın almak mümkündür. Ancak birkaç gün önceden alınması gerekmektedir. Bazı zamanlarda bilet bulmak zor olabilmektedir. Otogardan çeşitli araçlarla şehir merkezine ulaşım mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiyle şehir merkezine ulaşım 50 – 55 TL civarında tutmaktadır ve eğer taksi ile şehir merkezine ulaşmak isterseniz (0342) 328 93 13 numaralı terminal taksi durağını arayabilirsiniz. Otobüs seferlerinin bittiği bir saatte otogarda buluyorsanız servis ya da taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardaki belediye otobüslerinden Karataş 1, Mavikent, Karataş 2, Balıklı, Yukarıbayır, 60. Yıl, 75. Yıl, Düztepe ve Hayvanat Bahçesine otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Şehir otobüsleri ile ulaşım için 27 Kart adı verilen elektronik biletler kullanılmaktadır. Terminalden satın alabileceğiniz 27 Kartlarının dolumlarını otomatlardan ve büfelerden yaptırabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerine otobüs firmalarının servisleriyle ulaşım mümkün olmaktadır. Otobüs firmanızdan güzergah bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz ve aracınızdan indiğiniz saate göre kalkış yapan servisleri kullanabilirsiniz.

En Popüler Isparta - Gaziantep Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  5°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -0°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C

Haritada Gaziantep

Gaziantep Hakkında

Nüfus
1.931.836
Plaka
27
Telefon Kodu
342