Eskişehir - Osmaniye Otobüs Bileti

Eskişehir - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Cizre Nuh İtimat
  ESKIŞEHIR
  13:45
  OSMANIYE
  02:05
  140 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  ESKIŞEHIR
  15:30
  OSMANIYE
  120 TL
 • Adiyaman Ünal
  ESKIŞEHIR
  17:00
  OSMANIYE
  04:20
  120 TL
 • Hassoy Turizm
  ESKIŞEHIR
  18:30
  OSMANIYE
  05:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  ESKIŞEHIR
  20:30
  OSMANIYE
  07:50
  125 TL
 • Ben Turizm
  ESKIŞEHIR
  22:00
  OSMANIYE
  09:20
  115 TL
 • Seç Turizm
  ESKIŞEHIR
  22:30
  OSMANIYE
  10:20
  115 TL
 • Özlem Adana Turizm
  ESKIŞEHIR
  22:30
  OSMANIYE
  09:50
  125 TL
 • Seç Turizm
  ESKIŞEHIR
  23:30
  OSMANIYE
  10:50
  115 TL

Eskişehir - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çayırağası
Şanlıurfa Astor Turizm
Mardin Seyahat
Lüks Batman
Star Mardin Turizm
Özkaymak
Cizre Nuh İtimat
Özlem Cizre Nuh
Metro Turizm
Hassoy Turizm
Özlem Batman Turizm
Ben Turizm

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Eskişehir - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  5°C
 • açık
  Per
  açık
  0°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -4°C
 • açık
  Paz
  açık
  -1°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
0
Plaka
80
Telefon Kodu
328