Eskişehir Osmaniye Otobüs Bileti

Eskişehir - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Has Diyarbakır Seyahat
  ESKIŞEHIR
  20:30
  OSMANIYE
  08:00
  350,00 TL
 • Venn Seyahat
  ESKIŞEHIR
  16:00
  OSMANIYE
  03:30
  400,00 TL
 • Ben Turizm
  ESKIŞEHIR
  22:00
  OSMANIYE
  09:00
  400,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ESKIŞEHIR
  15:30
  OSMANIYE
  02:45
  450,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  ESKIŞEHIR
  16:59
  OSMANIYE
  04:29
  450,00 TL
 • Seç Turizm
  ESKIŞEHIR
  18:30
  OSMANIYE
  06:15
  400,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ESKIŞEHIR
  19:45
  OSMANIYE
  07:45
  350,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ESKIŞEHIR
  13:44
  OSMANIYE
  02:14
  400,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  ESKIŞEHIR
  01:15
  OSMANIYE
  15:00
  400,00 TL
 • Midyat Seyyidoğlu Turizm
  ESKIŞEHIR
  14:00
  OSMANIYE
  01:00
  350,00 TL
 • Star Batman
  ESKIŞEHIR
  15:30
  OSMANIYE
  03:00
  400,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  ESKIŞEHIR
  17:02
  OSMANIYE
  04:32
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Eskişehir - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Ben Turizm
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
Hassoy Turizm
Lüks Batman
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Özkaymak

Eskişehir - Osmaniye Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Eskişehir Osmaniye arası genellikle 11 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Eskişehir Osmaniye arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Ben Turizm, Çayırağası, Cizre Nuh İtimat, Hassoy Turizm, Lüks Batman, Mardin Seyahat, Metro Turizm, Midyat Seyyidoğlu Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
Eskişehir Osmaniye otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Eskişehir Osmaniye otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Eskişehir - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  12°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  10°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
512.873
Plaka
80
Telefon Kodu
328